Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

aXeL.ZeY 08-09-07 16:12

Re: Un Matiz Oradean
 
Si ce urmeaza tavisor ?

quick_5hifter 08-09-07 16:55

Re: Un Matiz Oradean
 
Felicitari ca l-ai vandut, insa imi pare rau ca a plecat de la tine. Tare sunt curios ce urmeaza.

tavisor 09-09-07 23:14

Re: Un Matiz Oradean
 
ce va urma va fii ori un vw golf 4 ori un bmw seria 3 acuma nu stiu sa vad care imi tare cu ochiul mai repede , voi ce spuneti :-)

aXeL.ZeY 10-09-07 00:06

Re: Un Matiz Oradean
 
bataia eu zic ca ar trebui sa fie intre golf 5 si 3xx, depinde si cati bani ai, daca te indrepti catre bavarez o sa ne intalnim pe forum la sectiunea respectiva :))

quick_5hifter 10-09-07 01:12

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 1091086)
ce va urma va fii ori un vw golf 4 ori un bmw seria 3 acuma nu stiu sa vad care imi tare cu ochiul mai repede , voi ce spuneti :-)

Eu in locul tau as merge pe un BMW, insa nu trebuie sa-ti formezi aici alegerea....gandeste-te bine ce vrei sa faci cu noua masina si apoi alege ;)

~Ada~ 10-09-07 13:42

Re: Un Matiz Oradean
 
Depinde ce preferi:k aspect,performantze shi bani:D Eu ash alege BMW :chick:

Teroarea 10-09-07 17:21

Re: Un Matiz Oradean
 
ia bmw ia bmw ia bmw :)

tavisor 11-09-07 16:52

Re: Un Matiz Oradean
 
din pacate nu am ales nici una din cele doua , mi-am luat un seat leon din 2002 :)

Scoop 11-09-07 17:13

Re: Un Matiz Oradean
 
Niste poze ceva cu noua jucarie :D

Tracid 11-09-07 17:19

Re: Un Matiz Oradean
 
Ii in Marghita masina. Mai vinzi bara spate/fata si capota veche?

aXeL.ZeY 11-09-07 18:33

Re: Un Matiz Oradean
 
POZE ! si INFO ! (motor, putere) :D

~Ada~ 11-09-07 21:02

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 1094174)
din pacate nu am ales nici una din cele doua , mi-am luat un seat leon din 2002 :)

F frumos;)Dintotdeauna mi-a placut.Sa-l stapanejti sanatos&sa ai grija de el:D
Sa pui poze sa-l vedem shi noi :peace:

giovanni 15-09-07 00:37

Re: Un Matiz Oradean
 
1 Attachment(s)
Salutari tuturor! Tavisor te-ar deranja daca imprumut si eu primul tau model de flacari pt. matizul de la firma ? astia oricum nu au scris nik pe el !! M-am apucat si de asta un pic, un pic dar totul trebuie sa fie reversibil asa ca niste flacari l-ar coafa de minune si chiar mi-au placut din prima modelul tau!

tavisor 15-09-07 19:15

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by giovanni (Post 1101241)
Salutari tuturor! Tavisor te-ar deranja daca imprumut si eu primul tau model de flacari pt. matizul de la firma ? astia oricum nu au scris nik pe el !! M-am apucat si de asta un pic, un pic dar totul trebuie sa fie reversibil asa ca niste flacari l-ar coafa de minune si chiar mi-au placut din prima modelul tau!

stai linistit omule poti sa il pui nu ma deranjeaza deloc ;) numai bine .

tavisor 20-09-07 19:02

Re: Un Matiz Oradean
 
3 Attachment(s)
niste poze cu noua mea masinutza :)


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning