![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Si ce urmeaza tavisor ?
|
Re: Un Matiz Oradean
Felicitari ca l-ai vandut, insa imi pare rau ca a plecat de la tine. Tare sunt curios ce urmeaza.
|
Re: Un Matiz Oradean
ce va urma va fii ori un vw golf 4 ori un bmw seria 3 acuma nu stiu sa vad care imi tare cu ochiul mai repede , voi ce spuneti :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
bataia eu zic ca ar trebui sa fie intre golf 5 si 3xx, depinde si cati bani ai, daca te indrepti catre bavarez o sa ne intalnim pe forum la sectiunea respectiva :))
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Depinde ce preferi:k aspect,performantze shi bani:D Eu ash alege BMW :chick:
|
Re: Un Matiz Oradean
ia bmw ia bmw ia bmw :)
|
Re: Un Matiz Oradean
din pacate nu am ales nici una din cele doua , mi-am luat un seat leon din 2002 :)
|
Re: Un Matiz Oradean
Niste poze ceva cu noua jucarie :D
|
Re: Un Matiz Oradean
Ii in Marghita masina. Mai vinzi bara spate/fata si capota veche?
|
Re: Un Matiz Oradean
POZE ! si INFO ! (motor, putere) :D
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Sa pui poze sa-l vedem shi noi :peace: |
Re: Un Matiz Oradean
1 Attachment(s)
Salutari tuturor! Tavisor te-ar deranja daca imprumut si eu primul tau model de flacari pt. matizul de la firma ? astia oricum nu au scris nik pe el !! M-am apucat si de asta un pic, un pic dar totul trebuie sa fie reversibil asa ca niste flacari l-ar coafa de minune si chiar mi-au placut din prima modelul tau!
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
3 Attachment(s)
niste poze cu noua mea masinutza :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
- Copyright 2026 4Tuning