Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Ja_Rule 09-06-07 17:29

Re: interior oltcit
 
tu m`ai provocat ...
on topic ... da frumos albastru cu negru interioru` ... imi plac scaunele alea de pisica de inebunesc :)

Magos 10-06-07 13:25

Re: interior oltcit
 
pai si ce mai astepti...
apropo...
tu parca pe Nuh nu mai aveai scaunele stock, nu?
hmmmm

Ja_Rule 11-06-07 01:34

Re: interior oltcit
 
am scaune de ursulet .. cam inalte dar m`am obisnuit :)

Magos 12-06-07 18:17

Re: interior oltcit
 
eu am momentan niste junghiuri de scaune.. :))
si unde mai punem ca cel de la sofer nu se mai da in fata deloc?? :))

vali-tgm 12-06-07 19:12

Re: interior oltcit
 
cele de golf 2 am auzit ca se potrivesc.... ar trebui sa le primesc si eu saptamana asta cel tarziu sapt viitoare pe ale mele. dupa montaj poate pun si o poza doua cu ele.

Magos 12-06-07 21:29

Re: interior oltcit
 
stiu ca se potrivesc mai multe modele... oricum... ideea e sa fie si intr-un pret ... acceptabil!

vali-tgm 13-06-07 13:51

Re: interior oltcit
 
mie mi-a propus cineva de golf 2 nu necesita reparatii nici la mecanism nici la material... pretul e de 100 ron. acuma sa vedem... o sa pun poze cand le primesc.

Magos 13-06-07 19:55

Re: interior oltcit
 
pai eu zic ca e bine... :)
hai, ca sunt curioasa... hi hi hi:)

Radu.Dobromirescu 19-06-07 00:12

Re: interior oltcit
 
si eu am sudat scaunu de la sofer....ata e il sudez si pe celalalt si gata facem din oltcit SLR..:d

Magos 19-06-07 00:29

Re: interior oltcit
 
pai... in ce sens... sudat???
vali... pozele???

Radu.Dobromirescu 19-06-07 01:03

Re: interior oltcit
 
Pai mi s-a rupt scaunu de la sofer si l-am sudat pur si simplu..nu va ganditi la cine stie ce..si daca se va rupe si celalalt asta e..il sudez si pe asta....:))

edy99 19-06-07 02:31

Re: interior oltcit
 
si in spate nu mai intra nimeni?

Ja_Rule 19-06-07 12:00

Re: interior oltcit
 
SLR`u e de doua locuri :)

Radu.Dobromirescu 20-06-07 15:17

Re: interior oltcit
 
Glumeam....normal cand se duc amandoua le arunc si iau alte scaune vad eu ce cumpar ..am vazut de Calibra la 120 ron..e mult?

Ja_Rule 20-06-07 20:56

Re: interior oltcit
 
nu mai astepta.. ia`le!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning