![]() |
Re: interior oltcit
tu m`ai provocat ...
on topic ... da frumos albastru cu negru interioru` ... imi plac scaunele alea de pisica de inebunesc :) |
Re: interior oltcit
pai si ce mai astepti...
apropo... tu parca pe Nuh nu mai aveai scaunele stock, nu? hmmmm |
Re: interior oltcit
am scaune de ursulet .. cam inalte dar m`am obisnuit :)
|
Re: interior oltcit
eu am momentan niste junghiuri de scaune.. :))
si unde mai punem ca cel de la sofer nu se mai da in fata deloc?? :)) |
Re: interior oltcit
cele de golf 2 am auzit ca se potrivesc.... ar trebui sa le primesc si eu saptamana asta cel tarziu sapt viitoare pe ale mele. dupa montaj poate pun si o poza doua cu ele.
|
Re: interior oltcit
stiu ca se potrivesc mai multe modele... oricum... ideea e sa fie si intr-un pret ... acceptabil!
|
Re: interior oltcit
mie mi-a propus cineva de golf 2 nu necesita reparatii nici la mecanism nici la material... pretul e de 100 ron. acuma sa vedem... o sa pun poze cand le primesc.
|
Re: interior oltcit
pai eu zic ca e bine... :)
hai, ca sunt curioasa... hi hi hi:) |
Re: interior oltcit
si eu am sudat scaunu de la sofer....ata e il sudez si pe celalalt si gata facem din oltcit SLR..:d
|
Re: interior oltcit
pai... in ce sens... sudat???
vali... pozele??? |
Re: interior oltcit
Pai mi s-a rupt scaunu de la sofer si l-am sudat pur si simplu..nu va ganditi la cine stie ce..si daca se va rupe si celalalt asta e..il sudez si pe asta....:))
|
Re: interior oltcit
si in spate nu mai intra nimeni?
|
Re: interior oltcit
SLR`u e de doua locuri :)
|
Re: interior oltcit
Glumeam....normal cand se duc amandoua le arunc si iau alte scaune vad eu ce cumpar ..am vazut de Calibra la 120 ron..e mult?
|
Re: interior oltcit
nu mai astepta.. ia`le!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning