Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Laure2fast 21-12-06 17:14

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 670251)
un neorocit de tzaran de ilfov.. cu portbagajul pe dacie :((

Doamne ce oameni....cu ocazia asta faci si hayonu ..bafta

Magos 21-12-06 18:27

Re: Oltcit Trs
 
... relax cataline... !!! ca trece!! ;)

OltcitPower 21-12-06 18:34

Re: Oltcit Trs
 
si cum ziceai ca ti-a lasat dunga aia?

B-14-BYE 21-12-06 18:45

Re: Oltcit Trs
 
am facut stanga.. aveam semnal tot. si omu s-a bagat in depasire..

NightClubRacer 22-12-06 01:04

Re: Oltcit Trs
 
dar de ce nu vopsesti plasa neagra? eu zic ca ar da mai bine. Nasoala zgarietura, dar se rezolva si asta. ;)

Ja_Rule 22-12-06 10:38

Re: Oltcit Trs
 
moamć .. ii saream cu genunchiu`n gura si cu dintii `n gāt .. lansam moda bluzelor cu, cutit`n spate... imi luam mandat pt zgārietura aia :( imi pare rau cataline sper sa o refaci

Magos 23-12-06 17:21

Re: Oltcit Trs
 
:( vezi cum rezolvi, ca ti-am simtit toti lipsa vineri... :) si mai aveai si tu cu cine sa alergi ... :D ca avea BUBU masina noua... ;;)

B-14-BYE 23-12-06 19:23

Re: Oltcit Trs
 
la inceut vroiam o masinutza cu telecomanda.. si spre disperarea mea ai mei mi-au luat o planta:)

diesel_pw 23-12-06 20:04

Re: Oltcit Trs
 
Numai Portelanuri aicea.... Aveti Grija la Borduri sa Nu va stricati FIBRELE... TUNINGURII??? Faceti si Voi ceva klumea la Motoare ca si tataia la Dacia lui isi face Barii. uitati-va si Voi pe aicea ce face un Oltcit https://www.4tuning.ro/gal/displayima...um=463&pos=169

diesel_pw 23-12-06 20:05

Re: Oltcit Trs
 
Am uitat, unul fara fibre si APROAPE stok.

B-14-BYE 23-12-06 22:26

Re: Oltcit Trs
 
aratami mie un tataie sa faca ce am facut eu la masina si eu. iti dau cheile d la masina mea. pana atunci. explicate mai bine cand scrii ceva. exista 2 feluri d tuning. motor si exterior. am preferat exteriorul. nu prea ai unde sa alergi cu ea. mai bine sa arate superb.. parerea mea.. domnul.. tataie cu bari

Ja_Rule 24-12-06 10:08

Re: Oltcit Trs
 
de ce toata lumea incurca tuning`ul cu styling`ul? :)

diesel_pw 24-12-06 18:27

Re: Oltcit Trs
 
Mai COPILU daka tu Crezi ca ai facut TUNING punind 2 FIBRE si 2 Beculete ai Noroc ...e CRACIUNUL. Face Bine de un POM DE IARNA.
CE spui TU... Nu ai Unde sa alergi???? uita-tela baiatul ala cu DACIA SGM sau baiatul cu Oltcitul din CRAIOVA PMD sipoate Inveti ceva de la Ei.

Ja_Rule 24-12-06 18:59

Re: Oltcit Trs
 
ce sti u de robert SGM sau de PMD? ai stat de vb cu ei? ii cunosti personal ? fa`ti tu ce vrei la masina.. si inca o data... nu incurca tuning`ul cu styling`ul

B-14-BYE 24-12-06 20:21

Re: Oltcit Trs
 
taticu.. fati tu la motor. si vii si ne alergam.. eu o sa fac si la motor si la exterior.. exterioru e aproape gata.. o sa fie si frumoasa si puternica. probabil a ta va fi un jaf cu motor de avion care cateodata nici nu merge si tie rusine sa mergi cu el pe strada . bafta. si craciun fericit


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning