![]() |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
... relax cataline... !!! ca trece!! ;)
|
Re: Oltcit Trs
si cum ziceai ca ti-a lasat dunga aia?
|
Re: Oltcit Trs
am facut stanga.. aveam semnal tot. si omu s-a bagat in depasire..
|
Re: Oltcit Trs
dar de ce nu vopsesti plasa neagra? eu zic ca ar da mai bine. Nasoala zgarietura, dar se rezolva si asta. ;)
|
Re: Oltcit Trs
moamć .. ii saream cu genunchiu`n gura si cu dintii `n gāt .. lansam moda bluzelor cu, cutit`n spate... imi luam mandat pt zgārietura aia :( imi pare rau cataline sper sa o refaci
|
Re: Oltcit Trs
:( vezi cum rezolvi, ca ti-am simtit toti lipsa vineri... :) si mai aveai si tu cu cine sa alergi ... :D ca avea BUBU masina noua... ;;)
|
Re: Oltcit Trs
la inceut vroiam o masinutza cu telecomanda.. si spre disperarea mea ai mei mi-au luat o planta:)
|
Re: Oltcit Trs
Numai Portelanuri aicea.... Aveti Grija la Borduri sa Nu va stricati FIBRELE... TUNINGURII??? Faceti si Voi ceva klumea la Motoare ca si tataia la Dacia lui isi face Barii. uitati-va si Voi pe aicea ce face un Oltcit https://www.4tuning.ro/gal/displayima...um=463&pos=169
|
Re: Oltcit Trs
Am uitat, unul fara fibre si APROAPE stok.
|
Re: Oltcit Trs
aratami mie un tataie sa faca ce am facut eu la masina si eu. iti dau cheile d la masina mea. pana atunci. explicate mai bine cand scrii ceva. exista 2 feluri d tuning. motor si exterior. am preferat exteriorul. nu prea ai unde sa alergi cu ea. mai bine sa arate superb.. parerea mea.. domnul.. tataie cu bari
|
Re: Oltcit Trs
de ce toata lumea incurca tuning`ul cu styling`ul? :)
|
Re: Oltcit Trs
Mai COPILU daka tu Crezi ca ai facut TUNING punind 2 FIBRE si 2 Beculete ai Noroc ...e CRACIUNUL. Face Bine de un POM DE IARNA.
CE spui TU... Nu ai Unde sa alergi???? uita-tela baiatul ala cu DACIA SGM sau baiatul cu Oltcitul din CRAIOVA PMD sipoate Inveti ceva de la Ei. |
Re: Oltcit Trs
ce sti u de robert SGM sau de PMD? ai stat de vb cu ei? ii cunosti personal ? fa`ti tu ce vrei la masina.. si inca o data... nu incurca tuning`ul cu styling`ul
|
Re: Oltcit Trs
taticu.. fati tu la motor. si vii si ne alergam.. eu o sa fac si la motor si la exterior.. exterioru e aproape gata.. o sa fie si frumoasa si puternica. probabil a ta va fi un jaf cu motor de avion care cateodata nici nu merge si tie rusine sa mergi cu el pe strada . bafta. si craciun fericit
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning