Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

CiRiNeL 16-05-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4329491)
salut !
rescunosc ... sunt vinovat !

taci ca nu erai tu la volan
:)))

RazvanMRG 16-05-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vinyl te-am vazut si te-am salutat intr-un tarziu. 19 CIP scuze da nu te-am vazut. salut

CiRiNeL 16-05-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
acum am descoperit si eu threadul...interesant, insa recunosc ca nu prea mai stau pe forum...am citit acum tot topicul

salutari la toti membrii iar in caz ca nu va remarc prin trafic sa nu credeti ca o fac intentionat, da-ti si voi un semnal...

Drumuri bune colegii :)

Bondellu 17-05-11 10:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ieri LCO intre pod nicolina si holban. Salutari!

mihayyy2000 17-05-11 13:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

mihayyy2000 17-05-11 13:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331190)
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

Apropo de unde are stikerul cu 4tuning ca vreau si eu 8)?

grg_92 17-05-11 14:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poti sa-ti faci singur la pim...

ocaruntu 17-05-11 15:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4330868)
Ieri LCO intre pod nicolina si holban. Salutari!

daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

IS19CIP 17-05-11 15:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4331453)
daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

Lco vecinu meu de cartier ( il tin minte de cand lucra la bmw in fata blocului :lol:)

mihayyy2000 17-05-11 15:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4331284)
poti sa-ti faci singur la pim...

Cum? Copiez poza de la site si o maresc sau cum? si au aia la pim materiale tot? eu as fi vrut sa fie de interior. Se poate? Si cat ajunge?

IS19CIP 17-05-11 16:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331510)
Cum? Copiez poza de la site si o maresc sau cum? si au aia la pim materiale tot? eu as fi vrut sa fie de interior. Se poate? Si cat ajunge?

Pui poza pe un stick sau pe mail te duci la pim si ii ceri sa tio scoata pe autocolant. Intrebii daca are cum sa iti faca sa o poti lipi prin interior vezi sa tio mareasca cat sa se vada pe geam.. spor daca nu te descurci iti fac eu ..:-)

grg_92 17-05-11 16:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4331539)
Pui poza pe un stick sau pe mail te duci la pim si ii ceri sa tio scoata pe autocolant. Intrebii daca are cum sa iti faca sa o poti lipi prin interior vezi sa tio mareasca cat sa se vada pe geam.. spor daca nu te descurci iti fac eu ..:-)

si le spui la aia codul de culoare pt galbenu' stickerului care e 021 ;) si hai gata cu off topicu`

IS19CIP 17-05-11 16:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4331624)
si cauta pe tot pe forum...codul de culoare pt galbenu' stickerului

Uite poza asta iti iese bine.. ( Stiu ca nui topicu de asa natura pt asta dar sa ajutam omu:D)

MnezO 17-05-11 19:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4331190)
Vazut MNZ azi pe Pacurari cu prietena. A plecat de langa mine de pe banda 1 dar nu m-a observat (nu ma cunoaste). Oricum F Frumoasa masina lui...

Mihay mii de scuze, m-am uitat in oglinzi si am observat numarul de germania si mi-am dat seama dar prea tarziu. Cat despre stikerul 4tuning il am de acum2 ani e la Suceava de la Drag cand a organizat 4tuning ! Salutari !

mihayyy2000 17-05-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4331995)
Mihay mii de scuze, m-am uitat in oglinzi si am observat numarul de germania si mi-am dat seama dar prea tarziu. Cat despre stikerul 4tuning il am de acum2 ani e la Suceava de la Drag cand a organizat 4tuning ! Salutari !

Ai plecat "ca din tun", eu is mai relax asa :P Cine ti-a foliat geamurile?


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning