Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

Miria 20-09-12 20:04

Re: Machete si... soferii lor
 
Lusian frumoase poze, chiar reusite.Mie sincer imi plac figurinele tale.Tine-o tot asa.
Nici Enzo Ferrari nu este urat, e chiar reusit.

lusian 20-09-12 20:28

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Miria (Post 5181263)
Lusian frumoase poze, chiar reusite.Mie sincer imi plac figurinele tale.Tine-o tot asa.
Nici Enzo Ferrari nu este urat, e chiar reusit.

Multumesc. Si mie imi plac, sunt chiar reusite dupa mine, nu sunt nici Scale Figures 1:18, dar nici de aruncat.


Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5181255)
Cu siguranta exista figurine slabe si figurine detaliate, insa mie imi palc toate :))

Promo, Enzo ala e autentic ? daca da, baga si tu mai multe poze :)

Ar fi frumos sa fie cumparat de la mike neagu;))...

Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5181223)
Sunt satul de mistourile mele...de ale tale chiar full!

Doar gura e de el.


Quote:

Originally Posted by promo (Post 5181199)
cred ca e timpul sa iti cumperi niste ochelari.... :)

:pelvic_th

promo 22-09-12 14:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5181255)
Cu siguranta exista figurine slabe si figurine detaliate, insa mie imi palc toate :))

Promo, Enzo ala e autentic ? daca da, baga si tu mai multe poze :)

este autentic, 32 din 50 cu costum albastru.

o sa fac poze zilele astea... garantat nu merita banii , dar am vrut sa fiu si eu unul din nebunii care au asa ceva...

2010 11-10-12 20:14

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Pfff da ci fostita ai...:lol:

bmwh548 11-10-12 20:16

Re: Machete si... soferii lor
 
Fusta ca fusta, da ciorapii...

steaua23 11-10-12 20:28

Re: Machete si... soferii lor
 
are un fizic de zici ca merge in maini :))

2010 12-10-12 07:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 5205911)
Fusta ca fusta, da ciorapii...

Sunt ciorapi lycra bre...:lol:
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5205941)
are un fizic de zici ca merge in maini :))

Nasului ii plac doar asa stix..:lol:

2010 14-10-12 18:57

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Da ci sa fac eu co cotia asta??

bmwh548 14-10-12 19:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Nu punea si el mana sa ajute doamna...

Miria 14-10-12 23:05

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare tocmai in seara asta am lipit si eu acelasi abtibild in liftul de la spital:oops::oops::D.

DrifterGT 24-10-12 16:44

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
The Killer

2010 24-10-12 17:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Simpatica rau papusa...:peace:

steaua23 24-10-12 17:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce e "ala" Din fundal ?

2010 24-10-12 17:23

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5221095)
Ce e "ala" Din fundal ?

Un spion...:lol:

DrifterGT 24-10-12 18:13

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5221095)
Ce e "ala" Din fundal ?

Este un pirat, e destul de detaliat și dă bine lāngă o machetă 1/18 avānd cam 1,75m īn realitate. :pistoles:


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning