Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 27-02-10 01:40

Re: B 64 M V P
 
exact cum spune andi, ai atins putin butonul si se ridica automat geamul pana sus, si in plus fata de cele din fabrica au si o protectie ca sa nu-ti striveasca mana, daca intalneste un obstacol se opreste automat geamul, nu mai urca.

B-64-MVP 01-03-10 19:07

B 64 M V P
 
5 Attachment(s)
Cateva poze de la intalnirea nationala de la brasov ! ! !

AG-20-MCA 01-03-10 21:02

Re: B 64 M V P
 
Frumoasa masina ai MVP-ule

P.S. merci ca m-ai ajutat la BV cu setul de tors-uri :D

B-64-MVP 01-03-10 21:58

Re: B 64 M V P
 
Cu placere, cum sa nu ajut eu un super baiat din mioveni, unde s-a nascut dacia mea. Respect ! ! !

B-64-MVP 26-03-10 13:31

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
Ceas suplimentar TypeR ! ! ! Astept pareri :D! ! !

andi_cimpean 26-03-10 19:21

Re: B 64 M V P
 
Arată drăguţ, dar cum o să te ajute? mai bine zis pentru ce folos?

Ai anulat în spate canalul de aer?

Cristi_XP 26-03-10 20:51

Re: B 64 M V P
 
cred ca mai mult ajuta un ceas de presiune ulei ,sau temperatura ulei :)

andi_cimpean 26-03-10 20:58

Re: B 64 M V P
 
Da, poate, dar să nu îi furăm plăcerea :D.

Arată frumos, poate pe viitor pune ceva şi mai practic.

B-64-MVP 27-03-10 03:50

B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
Pai pe viitor o sa mai pun si un ceas de presiune ulei, dar momentan acesta chiar imi trebuia si o sa intelegeti din pozele urmatoare. Da canalul din spate l-am astupat ca sa nu am probleme cu partea electrica, sa imi topeasca firele.

B-11-AYG 27-03-10 20:00

Re: B 64 M V P
 
p.s siguranta se pune pe fir pana sa intre prin caroserie, in caz de scurt sa se arda siguranta, asa cum ai puso daca face scurt pe acolo unde intra in caroseria ia foc....

B-64-MVP 09-04-10 03:59

B 64 M V P
 
2 Attachment(s)
new stuff 8)! ! !

adi.schumi_tm 09-04-10 08:00

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 3260603)
new stuff 8)! ! !

Arata FOARTE bine cu noile jante,felicitari pt. alegerea facuta.Bafta in continuare !

B-64-MVP 09-04-10 15:39

Re: B 64 M V P
 
multumesc mister adi ! ! !

Marian_nebunu 09-04-10 15:42

Re: B 64 M V P
 
ba frumoasa masina :D:D


si imi place ca e verdeeeeeeeeeeeeeeeeee :peace:

B-64-MVP 09-04-10 15:44

Re: B 64 M V P
 
Verzitura cum ne place noua Mariane ;) ! ! ! trantita si cu jante mari ! ! !


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning