![]() |
Re: DreamWorks
felicitari ca v-ati facut un roaster cat de cat !
|
Re: DreamWorks
Quote:
Ma schimb daca nu e ok asa... nu-i problema :) .Multumesc pentru cuvintele frumoase...Asta e si ideea nu ? Sa satisfacem cat mai multe priviri cu zuz-u asta mic. Sa ne fereasca pe toti Dumnezeu de belele nu numai pe mine si sa fim sanatosi toti sa facem ce ne-am propus din masinutele noastre Quote:
|
Re: DreamWorks
back din concediu :D .... ce am pierdut???
|
Re: DreamWorks
Bine ai revenit. Momentan n-ai pierdut nimic...vineri la 20:00 :-)
|
Re: DreamWorks
Şi eu voi venii cu o mică surpriză :oops:dar foarte mică !
|
Re: DreamWorks
Important e ca e surpriza...asta conteaza. Hai inca unul sa fim 3 cu surprize sa vedem a cui surpriza e mai mare...facem top3 :lol:...a mea e deja in desfasurare. Alex,Liviu ? Restul...Nimic? Pai ori suntem golani ori nu mai suntem
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Poate vin si eu cu o surpriza :> Alex(DEV) stie :>
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Da cred ca vin :D surpriza fac tot posibilul sa se indeplineasca' nu promit nimic momentan :twisted:
|
Re: DreamWorks
Vine sa il vada pe ZUZ ma...stiu eu. Al naibii esti ba :lol:...baga si la mine un PM cu surpriza daca vrei
|
Re: DreamWorks
Vin sa il vad si pe ZUZ :"> normal , nu l`am mai vazut de mult :lol:
|
Re: DreamWorks
Am discutat cu Zeta si presedintele clubului StreetRacingTeam, si am primit o veste proasta...se pare ca vineri, cativa "reisari", dintre care un tip cu Bmw e46 m5, sa trezit sa faca burnout-uri si sa dea frau liber cocalarului din el...ca deh, are masina scumpa + impresionisme pentru pitzipoance.In urma faptelor, bodyguarzii au decis sa inchida toate iesirile si sa faca "colectie" de numere inamtriculare.
Eu sunt de parere ca avem 2 variante : - ori ne gasim alt loc de intalnire, in parcare libera. - ori parcam masinile, si urcam in mall ( AFI Cotroceni, SunPlaza ) Astept sfaturi...pareri. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Urat...ce oameni ma nene chiar nu se gandesc si ei putin inainte sa faca ceva? Aveau liber afara sa faca unde vroiau ei. Acum, din cauza la unu dasta sufera o gramada de lume pentru ca trebuie sa caute alt loc de intalnire, iar in parcare la Sun Plaza era perfect acum tinand cont ca vine si iarna si este frig afara. Eu zic de preferat sa gasim alt loc de intalnire...e nasol sa lasam masinile si sa urcam in Sun..ca nu avem ce face.
@Razvan: Nu cred ca e bine sa tinem secret data si ora de intalnire si sa ne "ascundem" ca poate vor sa mai vina noi membrii sau pur si simplu oameni capabili care vor doar sa vina de placere la intalniri. Eu zic sa se anunte unde si cand ne vedem iar daca mai vine vreunu dala...sa vina! daca efectiv atat ii duc pe unii capu' asta este... |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning