Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

crysty.bobok 03-03-11 16:13

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139264)
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem


te apuci de drag :lalala: ? incepi sa dai jos d p ea :lol:

bcoupe 03-03-11 16:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4139114)
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....

eu unu sunt satul de negru,gri (nu zic, ca nu sunt culori frumose) dar parca prea multe negre, gri...

ce exemplu am dat eu e ceva mai diferit, mai exotic sa'i zic asa....oricum stie el caius ce face ;)

TM 77 ADF 03-03-11 16:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4139302)
te apuci de drag :lalala: ? incepi sa dai jos d p ea :lol:

l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))

crysty.bobok 03-03-11 17:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139393)
l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))

Si fuge mai tare :woowoo:

madutz2006 03-03-11 17:07

re: E46 - TM 77 EEE
 
superba masina ! am vazut-o zilele trecute...

bafta multa pana la finalizare !!!

JusT_SaY_BoBo 03-03-11 17:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
daca nu e batuta in cuie vopseaua eu unul cred ca pe rosu ar arata superb

P A K E 03-03-11 17:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4139393)
l-am dezbracat tot :)) consuma cik mai putin :))


Nebunaticilor!

Caius TM 04-03-11 00:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF .. eu nam ma nici o poza... tu poti sa urci ca parca ai facut una spion asa repede :lol:
e o mica bestie acuma... de offroad..
nu mai am bara fatza.. praguriile ... si jantele ... e un shrot-mobil ...

p.s. culoarea e batuta in cuie.. mie imi place foarte mult.
black-beast :lol:

TM 77 ADF 04-03-11 09:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF...ADF...ADF... ce te-ai face fara el :)))) la 3 cuvinte, al patrulea e ADF :)) da jos bara spate repede ca vin :))


apropo nu gasesc proiectoarele alea noi :))))

Caius TM 04-03-11 15:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
proiectoarele ca te tai... :x :x

Maniak22 04-03-11 17:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
cati vis acolo ? se petrece tuning in grup ?:):)

TM 77 ADF 04-03-11 23:59

re: E46 - TM 77 EEE
 
e o piramida aici... de la unu pleaca toate... toti vor cate ceva de la el... toti i-au cate ceva de la el... toti se sfatuiesc cu el...EL pe toti ajuta... in capu piramidei este EL... EL este ADF :))=)) amin

Caius TM 05-03-11 09:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
ai de capu meu ma ... :lol: ai luat'o razna rau rau
de la un bulgar in cap uite cum ai ajuns... :lol:


deci sa revenim la masina...
momentan nu mai are praguri, jante , bara fata..
a venit alta bara oem m3 thx 2 vam_19
au venit alte jante.. 19 .. thx 2 und_alexx
am alte praguri m3 acasa .. thx 2 edy1092

und_Alexx 05-03-11 11:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4143362)
e o piramida aici... de la unu pleaca toate... toti vor cate ceva de la el... toti i-au cate ceva de la el... toti se sfatuiesc cu el...EL pe toti ajuta... in capu piramidei este EL... EL este ADF :))=)) amin



roaga moderatoriii sa iti stearga postu ....ca te rup cu cu bataia tigane :))))

auzi la el ...adf...ai de capu meu !

Caius TM 05-03-11 11:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
i'ai amestecat gandurile cu bulgaru ala :lol: se crede salam


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning