Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

csuriba68 07-03-11 19:54

Re: my tuning r5
 
10 Attachment(s)
asta tuning R5... itt ne!!!

andy_wpo 07-03-11 23:53

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4148366)
Propun ca thread-ul sa fie sticky....

De ce te bagi peste mine :punch: ?????Eu am fost primu cu ideea de sticky :D

acuma lasand gluma deoparte eu as pune un pariu ca rolspeed este aceasi persoana cu autorul topicului prea multe asemanari si singurul care ii tine partea :rolleyes2
Apropo nu inteleg de ce dracu va stresati,oricum vb degeaba :D

szoke_sz 08-03-11 13:43

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by andy_wpo (Post 4151576)
De ce te bagi peste mine :punch: ?????Eu am fost primu cu ideea de sticky :D

acuma lasand gluma deoparte eu as pune un pariu ca rolspeed este aceasi persoana cu autorul topicului prea multe asemanari si singurul care ii tine partea :rolleyes2
Apropo nu inteleg de ce dracu va stresati,oricum vb degeaba :D

rollspeeed vb putin mai bine romaneste. asa ca nu cred

fazekasnfs 09-03-11 16:33

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
.......

razvy_91 09-03-11 18:11

Re: my tuning r5
 
Sper ca ai in masina cel putin 2 extinctoare :lol:

fazekasnfs 13-03-11 12:23

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

fazekasnfs 15-03-11 17:34

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

sita 18-03-11 11:05

Re: my tuning r5
 
parerea mea e ca sunteti invidiosi, TOTI, nu v-ati prins ca omu vrea sa faca o replica a masinii lui Ali G? Tot tuningu e fo' show

fazekasnfs 18-03-11 11:08

Re: my tuning r5
 
8 Attachment(s)
poza nou

VladM 18-03-11 15:27

Re: my tuning r5
 
Un singur lucru am facut si tu mai frumos,adica badboyul,dar ai dat-o de gard cu celelalte. Pentru ce iti trebe tie tabla aia pe cupola ? Doamne iarta si pazeste. Distrugi frumusete de masina,cine ti-o fi zis ca o modifici "jmeker" sau cine ti-o dat-o tie nu stiu. Putea ajunge pe maini bune masina asta...

Tazmaniak 18-03-11 22:02

Re: my tuning r5
 
Tabla aia de pe capota e cireasa de pe tort 8):shock::shock::shock:

miliady 19-03-11 12:22

Re: my tuning r5
 
eu am o mare nelamurire....

sa presupunem prin absurd ca vrei sa scoti numarul din spate...
ce faci? tai cu flexu?

szoke_sz 19-03-11 13:27

Re: my tuning r5
 
eu mai vad un eleron nou pe haion? e cumva de F1?

madutz2006 19-03-11 13:33

Re: my tuning r5
 
invidiosilor !!! :)))))))

maniacu_maniacu 19-03-11 13:59

Re: my tuning r5
 
Nu il subestimati asa cum a facuto si adi :)) eu am facut ceva din ea la final a ajuns sa arate a masina :)) asta nu stiu


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning