![]() |
Re: Soferul si masina
bine ma donule, cum zici tu. intr-adevar s-a cam apropiat de mine dar n-am avut timp sa ma ud la fundulets. :D
conform rezultatelor aproape oficiale obtinute astazi sharky are aprox. 1380 kg, cred ca un upgrade real ar fi niste carbon pe ici pe colo. |
Re: Soferul si masina
OOOOOOOOOOOOO!
Misto ala!!! Dar e cam scump...! Poate niste imitatzie!!! :lol: |
Re: Soferul si masina
vorbeam in principiu. iti dai seama cu 2-300 kg in minus ce racheta ar fi?
|
Re: Soferul si masina
hmmm..1380..ma faci sa sper ca ti-o voi da si cu sharky.... vreau sa devin king of the neighbourhood... fara vecinul cu GTI :D
am pus deja gumele de vara...hihihi...foarte tare..uitasem cum e sa intrii in curbe asa tare... hihihi... tre...i dare u.... scoate-l pe sharky la lumina... |
Re: Soferul si masina
da am vazut azi dimineata cand am plecat. pe cat sunt ma alea?! 17"?
ma e aceeasi masina doar ca i-am aflat greutatea, nu am adaugat la ea. :D deci poate mi-o dai, poate nu, ca sa ma esprim supturban. |
Re: Soferul si masina
nu mah..same 16"... dar tot am eu invidie pe sharky asta la tau ca place la fete mai mult decat tractorasul meu....
|
Re: Soferul si masina
par mai mari de 16" jantele alea. fa o poza din profil sa-ti arat cum ar merge vopsite fain de tot.
da, e frumos al dracu sharky. dupa atata timp si peripetii inca imi place desi mi-a luat ceva sa ma obisnuiesc cu aspectul ei ca nu prea-mi placea. de fapt cred ca daca ar fi avut un motoras mai capabil deja era prea mult la 20k euro. :) in afara de motor ar mai merge coborata ~1-2 cm si nu i-ar sta rau cu niste jante cat mai simple de 18" un pic mai late. si volan mai mic reglabil pe adancime! hai si lambo doors. sau mai bine ca la koenigsegg? :) |
Re: Soferul si masina
apropo, sa te uiti la nervurile alea de la oglinzi ca se asorteaza cu linia geamurilor. azi am observat!
|
Re: Soferul si masina
u still love her :))) nebune.. vecina stie ca tu admiri masina? stie ce simti pt masina??
sau vb de nervurile de la oglinzile mele :)))))))))))))))))))))) rotile le mele par mai mari, ca sunt curate si ploua...sau te-ai obisunit tu cand aveam de iarna.. uite aici poze cu tdi'u meu...dar oricum nu vreau sa le vopsesc, ca astept peste ceva timp (1-2 ani) sau iau BBS CH...pe 17" sau 18".. https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/15813-virtual-tuning/page-21.html |
Re: Soferul si masina
Simt nevoia sa fiu foarte rea azi, tre.... O fi dragutz cupeul ala dar.... este de asemenea.... citez din reclama lui Hyundai: "cel mai ieftin coupe"... Unele tipe s-ar putea sa stie... :twisted:
Dar.... gusturile nu se discuta.... |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Sa-ti raspund..... nu, nu ma urc numai in coupe-uri scumpe, de fapt, nici n-am mers cu vreun coupe pana acum.... dupa cum vezi, masina mea e un Megane fara nicio fitza... ;) Si era o gluma.... k el isi iubeste atat de tare masinutza, de parca ar fi vreun Ferrari.... (nu ca altii ar face altfel, myself included)....
Ca masinile agata femei este evident... mergi pe strada...vezi o masinutza frumoasa... macar de curiozitate te uiti si cine e la volan... numa' ca dupa partea asta, in marea majoritate a cazurilor, iti piere orice chef.... (poate dai peste vreunu' cu manele la maxim... ). In fond, masinile sunt pentru barbati ceea ce hainele sunt pentru femei, nu?... Spune-mi ca tu te-ai luat de-o tipa doar pentru ca va pasiona fizica cuantica pe amandoi... :lol: |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
cumva nu ma asteptam sa stii.....:twisted:
|
Re: Soferul si masina
si eu sunt curios sa aflu definitia ta...ce intelegi tu prin fizica cuantica?
cu ce se ocupa ce studiaza...sau ai folosit expresia asta pentru ca suna bine?;) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning