![]() |
Re: E46 - Stanced
:| bombaaaa
respect pt ce ai facut !!! |
Re: E46 - Stanced
:shock: cum pot sa stea rotile pe eaaaa. Prea tare!!!
|
Re: E46 - Stanced
ma uimesti cu fiecare vizita pe threadu tau! felicitari inca o data si inca o data! frumos e46'le e belea!:X
|
Re: E46 - Stanced
Foarte frumos !:twisted:
|
Re: E46 - Stanced
foarte bine arata pisica ta,merita investitia!
|
Re: E46 - Stanced
E un e46 :) eu nu pot sai zic pisica... Butterfly e supranumit modelu asta ;))
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
:)))))
|
Re: E46 - Stanced
Frumoasa tare masina :
|
Re: E46 - Stanced
8 Attachment(s)
am schimbat recent unintatea multimedia, am vandut bunatate de player :)) 9887-le si am achizitionat un 2din JVC avx810
in prima faza am crezut ca am luat teapa, era fara cablu de usb (smuls afara) si am nevoie de usb pentru videoclipuri pentru ca nu imi place sa folosesc discuri in masina, am intrat pe net, m-am documentat si i-am pus eu :), are si card SD dar de pe card nu merg clipurile doar muzica si poze (de ce?!?!) am mai dat de o problema, se pare ca e46 cu 2din au altfel climatizarea, am fost nevoit sa refac in spate tot... totul este functional acum :), sunt foarte multumit si de dvd si de lucrare mai trebuie sa fac o rama care mai asteapta un pic :) |
Re: E46 - Stanced
Navigatia Originala BMW pt E46 este defapt 1din, chiar daca in fata are display 16x9.
Da intradevar, ca sa montezi o unitate 2din, trebuie taiat din panoul acela unde sunt canalele de climatizare, si trebuie regandit bratul care actioneaza usitele pt canalul de aer spre picioare. Iar rama o poti comanda... de pe ebay, decat sa te chinui sa ti-o faci tu. Poti avea noroc si sa o gasesti deja acoperita de un strat plastifiat care seamana cu bordul bmw... |
Re: E46 - Stanced
Da, probabil, dar mi se pare scump 100 de euro pentru o piesa de plastic care o pot face eu :) pe langa faptul ca imi face placere sa le fac eu piesele:D
|
Re: E46 - Stanced
3 Attachment(s)
am modificat un pic si partea de la schimbator, am ridicat-o cu 5 mm pana in marginea consolei, probabil nu se vede clar din cauza calitatii pozelor, si am coborat nuca cu 20mm , merge foarte bine, si schimbatorul pare mai ingropat :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning