Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

mihaitzaa 05-01-07 17:07

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
3 Attachment(s)
alte poze......

alex_fan_bmw 05-01-07 17:32

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
doare rau:cry:

Alecsinho 05-01-07 17:39

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
au doamne.....:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

claudiu lucian 05-01-07 17:48

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
doamne cat d frumoasa era! imi pare rau! imi imaginez cum te simti, dak eu ma oftic

StefanVVTi 05-01-07 19:37

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Imi pare sincer rau...
Cred ca cel mai frumos ar fi: ori sa o repari pe asta, sau sa faci alta, dar tot pisica...chiar ai gust pentru asa ceva!
Bafta in continuare Mihai!

alexzander407 05-01-07 20:46

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
pan la urma ti-au bagato la dauna totala ???

naka66vio 05-01-07 20:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ah ce naspa imi pare sincer mie rau.chiar vroiam sa te intreb cat teau costat numerele imi plac mult

mihaitzaa 06-01-07 11:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
40 euro...da' se fac si mai ieftine am inteles

Transporter77 06-01-07 22:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Ce o sa faci cu masina? O vinzi sau o repari ?

mihaitzaa 07-01-07 03:30

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
o sa repar masina

DyZ 07-01-07 10:14

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
bv man ... ! a scris o mica istorie pisicutza asta in cea ce tine de BMW din romania... era si pacat sa fie inlocuita... respect ...

Transporter77 07-01-07 23:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Bafta la reparatul masinii :-) !!
La ce service o vei reapara ?

MC Mate 07-01-07 23:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Bafta in reparatia masinii.Sper sa iti iasa cum vrei u.

mihaitzaa 08-01-07 01:07

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ms frumos...o sa ma apuc peste ceva timp...

dj16xxs 08-01-07 08:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 689059)
ms frumos...o sa ma apuc peste ceva timp...

te sun in week-end sa vin pe la garaj....multa bafta!!!


All times are GMT +2. The time now is 18:37.

- Copyright 2026 4Tuning