![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
3 Attachment(s)
alte poze......
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
doare rau:cry:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
au doamne.....:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
doamne cat d frumoasa era! imi pare rau! imi imaginez cum te simti, dak eu ma oftic
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Imi pare sincer rau...
Cred ca cel mai frumos ar fi: ori sa o repari pe asta, sau sa faci alta, dar tot pisica...chiar ai gust pentru asa ceva! Bafta in continuare Mihai! |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pan la urma ti-au bagato la dauna totala ???
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ah ce naspa imi pare sincer mie rau.chiar vroiam sa te intreb cat teau costat numerele imi plac mult
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
40 euro...da' se fac si mai ieftine am inteles
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Ce o sa faci cu masina? O vinzi sau o repari ?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
o sa repar masina
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
bv man ... ! a scris o mica istorie pisicutza asta in cea ce tine de BMW din romania... era si pacat sa fie inlocuita... respect ...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Bafta la reparatul masinii :-) !!
La ce service o vei reapara ? |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Bafta in reparatia masinii.Sper sa iti iasa cum vrei u.
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms frumos...o sa ma apuc peste ceva timp...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:37. |
- Copyright 2026 4Tuning