![]() |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
ce deszapezire? k mai degraba o sa il scoata pe Neamtu din zapada la cat de joasa e.....o sa o caute dupa alarma :P |
Re: E36 - M43B18
Imi place cu buza aia arata smecher.daca mai pui si pragurile va fi fortza.O intrebare........buza aia nu trebea sa fie mai lata cam cat toata bara?
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Inteles sefule!Oricum nice work cu ea pana acum. |
Re: E36 - M43B18
Quote:
eu zic sa iti cumperi si un steag pe care sa il pui pe masina cand o sa inceapa sa ninga....k daca ti-o acopera zapada, macar sa ai steguletzu :P |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
antigelu l-am schombat eu cand am luato nucred ca e nevoie sa il schimbi dar dac u vrei poti sa il schimbi sa fi mai sigur
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
eu iti ofer solutii......acum tu le alegi pe cele potrivite.....ori cauti masina dupa alarma ori pui steguletze :p |
Re: E36 - M43B18
Taurul la volan
Gradul riscului de a face accident: Soferul-Taur raspunde pentru 6,2% din totalul accidentelor rutiere. Dar nici unul dintre acestea nu se produce inainte de ora 11.00 dimineata! Asa ca fii deosebit de atent in restul zilei, cand pietonii par sa vrea sa se bage sub roata! Problema Taurilor (locul 6 in raitingul gradului de risc pentru a face accident) – consta in incapatinarea lor si in dorinta mai puternica decat a celorlalte zodii, de a trece pe rosu. Stilul de a conduce: Ar fi bun pentru curse. El priveste fiecare autostrada ca pe un traseu de cursa. Semafoarele si semnele , reprezinta drapelul rosu pentru unTaur. E un miracol, ca dupa un drum, el vine doar cu niste zgarieturi usoare. Recomandari pentru cel, care “sta langa” sofer: Da-i din cand in cand cate un cot sa-si revina. El se va cumpata un pic, iar tu vei fi mai linistit. Automobil: Taurii ar face bine sa aleaga un ‘Ford’: o masinuta care ofera siguranta, utila in gospodarie. Si asta e esentialul! De fapt, Taurii in general prefera un ‘Opel’ dragut si de incredere sau un ‘Saab’. Un Taur adevarat isi spala masina cu grija si se agita pentru cea mai mica zgarietura. Modelul il alege asa cum isi alege sotia – unul pentru toata viata. Deseori transporta cu ea (cu masina, nu cu sotia) materiale de constructii sau alte lucruri din gospodarie. te recunosti?:))...l am primit si eu pe mail |
Re: E36 - M43B18
2 Attachment(s)
Quote:
Sef momentan nu am fonduri destule.Plus de asta sunt la faculta si toti banii se duc pe ea sincer.Multa cheltuiala.Ma pus naiba sa o fac.Adica nu stiu daca ar avea rost sa fac topic si sa pun numai poze cu ea daca nu-i aduc imbunatatiri.Voi pe aici aduceti succesiv si cat de cat rapid noutati pentru bavarezele voastre, pe cand la mine dureaza pana strang o suma mai rotunda sa-i pot lua ceva.Proiect de viitor este in cap.Banii pentru el vin dar mai greu.Oricum s-a achizitionat ieri un set de arcuri sport TA Tehnix ce urmeaza a fi puse pe el numai sa ajung pe-acasa ca nu-l iau cu mine aci la faculta. Momentan urmaresc pe ale altora sa vad si sa invat!Si cu prezentarea sincer chiar nu stiu, dar cred ca mai incolo ma voi apuca sa fac un topic! O poza cu el sa-l vezi la fata si suspensia.E facuta cu tel dar sper sa vada cat de cat bine.Scuze daca am facut Offtopic. PS:culoarea la el ma innebuneste! |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning