Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

DTH 19-12-08 17:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P

Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) !

Hf boys !

Spark 19-12-08 18:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
alt relativ incepator ...
sa ziceti serveru` si ora :)

NONE 19-12-08 21:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1931291)
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P

Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) !

Hf boys !

nu vorbesti si tu cu Andy sa jucam pe gemenii ? :D
si sa imi scoateti si mie banu' :lol::lol:

sm01tomi 19-12-08 23:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci panacum suntem 5
NONE
ReleaseD
MillionDollarBaby
Spark
Si eu sm01tomi alias niku meu MaD^_^Tomi(stiu cae ciudat dar na...)
Cine se mai baga ?

Spark 19-12-08 23:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai faceti ceva sau repede ... sau maine.
nu de alta dar unii mai trebuie sa si doarma

TazMan 19-12-08 23:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Oricine ? :P Ma bag eu atunci daca e asa, alias TazMan.
Salve


Ps: pcp.gemenii.ro nu imi apare la favorite.....un ip daca imi dati poate o sa rezolve problema :P

Le: e trecut pe vechiul protocol acum am vazut :D si imi cere patchu ala sa il instalez. :chainsaw:

sm01tomi 19-12-08 23:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
macar sa aveti toti steam si sa vorbim acolo :lol:

NONE 19-12-08 23:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
n-avem sv :(...
poate vorbeste Clau' cu Andy :rolleyes2

sm01tomi 19-12-08 23:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
in cel mai rau caz fac eu un servercu new game si dati join :))

Spark 19-12-08 23:28

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu cred ca merge asa ushor ;)

sm01tomi 19-12-08 23:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:

NONE 19-12-08 23:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1931926)
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:

nu prietenu' :lol:
tu joci pe LAN....as face eu dar am ip dinamic si sunt in Germania si voi aveti lag :???:

sm01tomi 19-12-08 23:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu joc lan si am si eu ip dinamic

Spark 19-12-08 23:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu cam pe la 1 ma retrag fie ca este server fie ca nu ...

sm01tomi 19-12-08 23:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
jucam maine nu azi


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning