![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ma bag si eu daca e dar...sa-mi ziceti cand e meciu :) :P
Sa nu ma luati cu dume ca sunt fata ca nu stiu ce , daca vreti facem un test pe public si dupaia ;) daca aveti dubii , si va dau si web sa nu fie vre-o indoiala asupra mea ;) ! Hf boys ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
alt relativ incepator ...
sa ziceti serveru` si ora :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si sa imi scoateti si mie banu' :lol::lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci panacum suntem 5
NONE ReleaseD MillionDollarBaby Spark Si eu sm01tomi alias niku meu MaD^_^Tomi(stiu cae ciudat dar na...) Cine se mai baga ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai faceti ceva sau repede ... sau maine.
nu de alta dar unii mai trebuie sa si doarma |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Oricine ? :P Ma bag eu atunci daca e asa, alias TazMan.
Salve Ps: pcp.gemenii.ro nu imi apare la favorite.....un ip daca imi dati poate o sa rezolve problema :P Le: e trecut pe vechiul protocol acum am vazut :D si imi cere patchu ala sa il instalez. :chainsaw: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
macar sa aveti toti steam si sa vorbim acolo :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
n-avem sv :(...
poate vorbeste Clau' cu Andy :rolleyes2 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
in cel mai rau caz fac eu un servercu new game si dati join :))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu cred ca merge asa ushor ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
merge de multe ori ma joc asa cu prieteni :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
tu joci pe LAN....as face eu dar am ip dinamic si sunt in Germania si voi aveti lag :???: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu joc lan si am si eu ip dinamic
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu cam pe la 1 ma retrag fie ca este server fie ca nu ...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
jucam maine nu azi
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:41. |
- Copyright 2026 4Tuning