Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

raul_rebelul2005 29-01-07 18:05

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aha am inteles,vad ca tot nu ai renuntat la moto....am crezut ca vrei sa mai schimbi ceva la polo sau la o alta masina pe care o mai ai sau pe care ai vrea sa o iei....oricum bafta si noroc...

toyoman 31-01-07 21:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Salut, inca nu este o masina "tare", dar slefuiesc la ea de-mi sar capacele si sper ca in curind va fi...Urmeaza praguri, eleron, pleoape si priza pe top(deja le-am desenat)

Spark 31-01-07 21:52

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
toyo ... bine ai venit ;)
succes cu proiectu`

raul_rebelul2005 31-01-07 21:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
toyoman ce marca ii masina???zine ceva de masina,ce modificari ai mai facut,ce motor ai?

toyoman 31-01-07 22:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mersi Spark, va tin la curent...

toyoman 31-01-07 22:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ii o Toyota Starlet din 1985, are 54 de cai, 3 valve /cilindru, i-am pus inchidere cu telecomanda cu cheie briceag, acum ii fac pragurile, apoi urmeaza in ordine eleronul,pleoapele, priza de pe top si la urma un suport de difuri in tot portbagajul.Daca vrei poti sa vi sa o vezi, am atelierul pe Slavici

toyoman 31-01-07 22:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Slavici 31, ma cheama Bogdan, te astept, o sa vezi in fata portii un focus combi albastru

juana_man 06-02-07 12:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
iti urez si eu bun venit la noi p forum.te invitam sa ne prezinit proiectu cu starletu tau la masina si userii nostri din sm.iti multumim si asteptam cu nerabdare pozele

toyoman 07-02-07 09:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mersi pentru incurajari! mai am de lucru cam o luna poate doua, intre timp o sa mai pun ceva poze, dar daca cineva vrea sa o vada live va astept cu drag(am un espresso traznet!!!:) )

bmw_fear 11-02-07 15:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
sal all....is din satu mare...pun si eu ceva poze cu masini...poze facute de mien si de alti prieteni...dak sau repetat scuze...sper sa nu se supere proprietarii

bmw_fear 11-02-07 15:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
15 Attachment(s)
continuarea...golful ala rosu are alta cilaore...albastru deschis...da nu am poze

holdo 11-02-07 16:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
bine ai venit bmw fear....ai pozat multe masini, dar mai sunt acolo multe de vazut :)

bmw_fear 11-02-07 16:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
9 Attachment(s)
mai pun cate ceva..

bmw_fear 11-02-07 16:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 743805)
bine ai venit bmw fear....ai pozat multe masini, dar mai sunt acolo multe de vazut :)

ms...tu esti proprietaru la pasatu ala alb...passat 4?

holdo 11-02-07 16:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da, eu as fi ala, nush daca m-ai vazut prin oras dar umblu destul de mult cu el. poate o sa ma prinzi odata :)


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning