![]() |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Iti voi explica intelesul propozitiei : Eu cred ca ar trebuii sa primeasca ban ca nu ti-a citit postul.
Tu esti persoana la care ma refer cand spun ti-a citit postul . Cealalta persoana la care fac referire este intelocutorul tau din postul in care spui ca nu a fost atent la un alt post al tau in care afirmi ca motoarele de pe rs si st sunt de turatii joase iar cel de seat de turatii inalte. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
eee , nu am dat foc la masina cand am pierdut si ar fi chiar culmea sa-i dau foc cand castig :))
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Stii bancul cu politistul si banca din parc nu? Mai tii minte de ce s-a rupt banca ? Cel mai destept cedeaza. Am lucruri mai urgente de facut decat sa fac o intrecere cu el, sau cu oricine altcineva .
Si ca sa imi pun cenusa in cap, nu sunt inginer. Inca. Mai am 6 luni pana voi fii absolvit. Byg-ule , consideri ca semnatura mea este reprezentativa pentru intelectul meu? Cum poti fii atat de obtuz? Este destul de evident ca in semnatura mea se afla un non-sens. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Am citit mai atent cand a rasp rbn . Sa stii ca ai dreptate ;) |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Serios acum. Nu putem pune toate animozitatile astea deoparte si sa facem ceva productiv? Nu va surade nici unuia ideea unui track-day? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Nu nicidecum pentru intelectul tau . Asta ai inteles tu ??? atunci nu stiu care e obtuzul dintre noi :)) |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
in sfarsit un post care nu merita sters din ultimele pagini :lol::lol: |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Eu credeam ca nu te vei osteni sa imi raspunzi pt ca tu consideri ca nu voi fii in stare sa inteleg argumentele tale.
Cel putin asta am inteles eu din postul : duud40 vroiam sa iti raspund la prostiile care le-ai scris dar avand in vedere ca ti-am vazut semnatura o las asa pt ca as incerca degeaba . Asta e tare , ar trebuii sa primesc ban )) i-ai intrecut pe toti Dar sunt si eu , ca si voi, om si pot gresi. In cazul in care gresesc te rog explica-mi. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Sa stii ca spre deosebire de alti ingineri pe care ii cunosc eu imi asum acest "defect de fabricatie" .
Dar acum suntem off-topic. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
La asta ma refeream cand am zis ca nu are rost . ai inteles acum ? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
ASL PLS? :))
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
interesant rau topicul ... dar pana la urma cine e ala mic si negru de respira greu ?
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
@ RBN Fara suparare dar filmuletzele care le-ai pus erau alea cand aveam probleme cu evacuare,cei care erau acolo stiu,a zis si putza intr-un post anterior daca te uitzi.Aveam downpipe-ul cazut ,suruburile zburasera .Cursa s-a reluat a 2-a zi.A si nu uita cand eram stock putza imi dadea de la 3 masini in sus :)
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
eu nu mai inteleg nimic !?
sa mi spuna si mie razvan_gti si b_13_wrc cum stateati cand focusul avea soft skn si cum stati acum !? iar cei care cred ca putza are pompa de benzina schimbata, da te cu el dupa care mergeti la service si vedeti ce pompa are ;) plateste manopera cine a avut dreptate !!! iar faceti numai curse din taste ... bafta |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Ma bucur ca a aparut si proprietarul Rs-ului :)
Care e rezultatul ultimei curse? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
- Copyright 2026 4Tuning