Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

aleks 02-09-05 10:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
deci pe proprie experientza:masina conteaza in proportie de max. 50%
tre sa te duca si papagalu'

cam pe aici tind sa cred si eu ca e maximul...

needBrain 02-09-05 23:52

sau mai altfel spus......cu o masina ii captezi mult mai usor atentia
dar apoi.....doar u te ajuti,masina nu mai poate face nik

Ford_V6 03-09-05 09:43

Sa va spun eu una tare de tot . . .eram cu un amic in masina si vede asta o bunaciune ; ma pune sa opresc se da jos si se duce la ea . . .replica secolului \"Domnisoara nu va suparati stiti unde pot sa duc si eu gunoiul aici in zona ? \" . . .evident ca i-a bagat asta carne in frigider pentru un an :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

valib 03-09-05 20:34

de cand am permis si masina...sa mor io de nu ma suna 20tipe pe zi...ca sa iesim la un suc, o plimbare, ceva....
iar eu le bag: n-am bani de benzina. Daca platesti benzina, mergem/facem ce doresti
:lol: :lol: :lol:
si sa nu-ti vina sa le zici da-te-n pana mea....
dar daca esti baiat finut nu le zici in fata...ca totusi...putin respect din partea ta, chiar daca nu e reciproca treaba.

flaviutza 03-09-05 21:46

1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cu Oltcitu ala te suna pe tine 20 d tipe pe zi... :lol: :lol:

valib 03-09-05 21:56

momentan sunt cu D(r)acia, dar sper sa termin cat de curand cu Oltcitu, pentru ca NU imi place cu dacia.

si mai sunt fete la care conteaza doar sa ai masina, sa nu te ploua...si nu se plimbe doar in masini modificate, nu au pretentii la nu stiu ce mertzan sau bmw
stiu o tipa care a refuzat n baieti cu masini ultimu` tip...si ea umbla cu unul care circula cu bicicleta....si n-are nici macar permis la varsta de 28ani, nu ca nu si-ar permite, dar nu vrea.
aia e tipa...

flaviutza 03-09-05 22:00

Da, si pana acum de zici ca ti-ai luat permis unde au fost tipele alea 20 care zici ca te suna acum dar ele defapt nu vor nimik,masina...???????

needBrain 03-09-05 22:54

bai vali_b u umbli cu fete de 14 sau 15 ani?

valib 03-09-05 23:03

needbrain....din fericire nu.
tipele sunt variate...intre 17-19ani
erau prin agenda....
ma mai intalneam cu ele prin oras....salut salut...si cam atat....eventual un schimb de cateva cuvinte
da amu...zici ca's hiene...

oricum am intalnit fete care erau de 15ani...si aveau o gandire foarte matura, dar am intalnit si contrariul...ca la 19-20ani sa aibe o gandire de copil de gradinita.

cea mai interesanta metoda de agatat....dupa mine...ar fi sa lasi lucrurile sa vina de la sine....sa se intample fara interventii.
uneori ai niste suprize enorme....si e chiar interesant cum decurg lucrurile.

needBrain 03-09-05 23:04

oare?
uite io asa am facut si nu mi-a fost bine

valib 03-09-05 23:07

eu asa am dat de tipa tipelor....cu care am fost 2ani
si pot sa zic ca nu regret nimic....doar despartirea:(

EvLSant0S 04-09-05 03:24

despartirea asta pe care o regreti , a fost din cauza cui ?

valib 04-09-05 14:33

din cauza ca...m-am trezit ca ea se duce la liceu la Oradea...iar eu am ramas in Salonta....adica 39km intre noi...si cica n'o sa reziste relatia...ca nu vom putea asa....si uite asa...
cred ca mai mult din cauza ei, pentru ca eu ma multumeam sa o vad in weekend, sa o sarut, sa o imbratisez, sa vorbesc cu ea, sa ne plimbam prin oras, and other stuff....dar ea avea o idee fixa...ca relatia nu va tine...si nici nu a vrut sa incercam asa:(


femei...cand crezi ca le-ai inteles...te dau peste cap...si fac altceva

Spot 04-09-05 17:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cu Oltcitu ala te suna pe tine 20 d tipe pe zi... :lol: :lol:

totusi e de adimrat eleronu ala :lol: :lol:

needBrain 04-09-05 22:30

@vali_b: sa nu te mire ceea ce a facut ea.asa-s femeile
sa stii ca povesti frumoase cu sfarsit ciudat am si io

bajeti,tin sa va anuntz,ca am mai dat de o materialista,si asta-i buna de pUl_@


All times are GMT +2. The time now is 21:58.

- Copyright 2024 4Tuning