Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cmdbass 25-01-10 18:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:46 ma pregatesc sa plec la munte o fuga

Emy_bike 25-01-10 20:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:16 o bere o aluna si 4tuning

RDss 25-01-10 20:47

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Fac flotari :lol:

D0ryN 25-01-10 22:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Cate? :lol:

Babutz 26-01-10 07:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
forum,ziare,cafei
08.15

jB*XSA 26-01-10 10:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11.22 munca, munca, munca, munca si iar munca :| trebuie sa ies in canceru de afara pt ca in cladire nu se fumeaza....

MadAboutGolf3 26-01-10 10:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:45 ma bag la invatat :(... off :(

DTH 26-01-10 17:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.17 : m-am trezit ...imi pun sa pap ceva ...si ma bag cu prietenu la un film ...vorbim dupa :)) !

MadAboutGolf3 26-01-10 17:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:22 gata cu invatatu ca ajunge.. nu de alta dar incep sa scot fum mai tare ca un diesel dupa aia :)))
momentan @ butoane , forum , mess.. btw asl pls ? :D

cristiano304 26-01-10 17:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.28 am termint tigara si acu ma bag pe forum la citit una alta

RDss 26-01-10 17:43

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Plec la un suc cu o pitipoanca:D

dagosh88 26-01-10 18:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19.34 Cica invat...si cica am maine examen...

MadAboutGolf3 26-01-10 19:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dagosh88 (Post 3017961)
19.34 Cica invat...si cica am maine examen...

macar tu esti presat.. eu il am joia viitoare pe 4.. da-ti seama chef pe mine de invatat de acum.. pana atunci.. oricum, succes!

dagosh88 26-01-10 19:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Pana dai tu mai dau un examen pe langa asta:-P. Mersi si spor si tie.

Babutz 27-01-10 07:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
08.49 beau cafeaua ...forum


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning