![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:46 ma pregatesc sa plec la munte o fuga
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21:16 o bere o aluna si 4tuning
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Fac flotari :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Cate? :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
forum,ziare,cafei
08.15 |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11.22 munca, munca, munca, munca si iar munca :| trebuie sa ies in canceru de afara pt ca in cladire nu se fumeaza....
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:45 ma bag la invatat :(... off :(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.17 : m-am trezit ...imi pun sa pap ceva ...si ma bag cu prietenu la un film ...vorbim dupa :)) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:22 gata cu invatatu ca ajunge.. nu de alta dar incep sa scot fum mai tare ca un diesel dupa aia :)))
momentan @ butoane , forum , mess.. btw asl pls ? :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.28 am termint tigara si acu ma bag pe forum la citit una alta
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Plec la un suc cu o pitipoanca:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19.34 Cica invat...si cica am maine examen...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Pana dai tu mai dau un examen pe langa asta:-P. Mersi si spor si tie.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
08.49 beau cafeaua ...forum
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning