Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

trafy-vr6 11-02-11 12:59

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
foarte tare razvan ? adica razvan e foarte tare ?


Felicitari Dre . beeeeton

yg.alex 11-02-11 17:50

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
pe spate e moarte curata :X... cand o sa vada golfu meu, oltcitul...o sa fie gelos :D

minimal.madness 11-02-11 17:56

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Deci (stiu ca nu se incepe cu deci ,dar noi ne permitem :rolleyes2 ) bad boyu e f ok . Nu e PREA mare , e chiar f ok ! mie imi place.

Dr.Dre 11-02-11 18:29

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
19 Attachment(s)
ms baieti ptr urari.azi am pus si celalalt far,si am evazat aripa stanga spate.pe spate imi freaca jantele pe interior,dar sa rezolvat cu 2 flanse de 1.5cm si prezoane mai lungi :D

ps: vede cineva vreo asemanare intre farurile mele si ahmed the dead terrorist :twisted:

trafy-vr6 11-02-11 18:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
frate faza cu achmed vroiam sa o scriu dar dupaia am vazut ca ai scris tu :)))))))) cand am vazut prima poza la achmed m`am gandit

Dr.Dre 11-02-11 18:39

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
ahmed the dead terrorist tuning style :D un nou stil de tuning ;)

jimmy_rph 11-02-11 19:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
SILENCE!! f frumos pana aici! bafta in continuare cu proiectul ;)

cristi_timidu 11-02-11 21:29

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
este de apreciat gestul pe care il faci pentru o astfel de masina.
te-ai gandit sa mergi pe stilul clean? poate ca ar da mai bine

Dr.Dre 11-02-11 23:39

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ms jimmy

Quote:

Originally Posted by cristi_timidu (Post 4076087)
este de apreciat gestul pe care il faci pentru o astfel de masina.
te-ai gandit sa mergi pe stilul clean? poate ca ar da mai bine

pai e destul de clean stilul,am astupat toate gaurile posibile.daca te referi la barile stock,sunt cateva cu bari stock si facute frumos dar mie imi place cum vine asa,vreau sa fie cat mai low ;) ms de apreciere

VL 77 SYD 12-02-11 01:39

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Mare figura la faza cu Ahmed. :mrhappy:)))))) Sa ai parte de multi bani, sa gasesti tot ce mai trebuie si un vopsitor priceput. De ambitie vad ca nu duci lipsa. Ai tot respectul meu.;)
(scuze, din lipsa de timp nu am citit topicul dar il am pe lista)

Dr.Dre 12-02-11 02:02

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by VL 77 SYD (Post 4076551)
Mare figura la faza cu Ahmed. :mrhappy:)))))) Sa ai parte de multi bani, sa gasesti tot ce mai trebuie si un vopsitor priceput. De ambitie vad ca nu duci lipsa. Ai tot respectul meu.;)
(scuze, din lipsa de timp nu am citit topicul dar il am pe lista)

ms sorin,incet incet pana in vara sper sa o dau gata,nu ma grabesc ;)bani sa fie,ca idei am ceva :D

minimal.madness 12-02-11 09:35

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Sincer e destul de clean .Cand am fost la Pitesti sa imi fac evacuarea , pe drum am vazut venind spre VL un olcit alb .. 15 mii de eleroane pe masina,body kit imens,bari din "NFS" , ii mai lipseau niste aripi sa isi ia zboru.Si apoi m'am gandit la masina ta (" ba ce misto e a lu dre pe langa asta 8) ) :))

Dr.Dre 12-02-11 14:03

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
2 Attachment(s)
probabil la tentativa asta de oltcit te referi,cu masa de calcat pe post de eleron

minimal.madness 12-02-11 14:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
:peace: da :lol::lol: :evil_laug

yg.alex 12-02-11 14:37

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
masa de calcat =))


All times are GMT +2. The time now is 16:45.

- Copyright 2026 4Tuning