Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

dragos.extasy 12-03-11 01:53

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
raspund eu ca e prieten bun de-al meu...
stock: 103 cp
restu.., va raspunde el
oricum ...va arata diferit...o sa vedeti
va urma.....

VN23TDR 12-03-11 14:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by dragos.extasy (Post 4162843)
raspund eu ca e prieten bun de-al meu...
stock: 103 cp
restu.., va raspunde el
oricum ...va arata diferit...o sa vedeti
va urma.....

Mult succes. Sunt curios ce va raspunde. Da-i si tu un semn si zii sa raspunda mai repede :D

cheloofdd 12-03-11 20:26

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 4161297)
in primul rand bine ai venit printre noi.
Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea...

Multumesc!

Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 4159906)
Felicitari. Cati cai are trecuti in talon si cati cai crezi ca are acum cu filtru ala sport si cu toba sport ?

Cum as spus si dragos...in talon masina are 103 cai,iar cu filtrul si toba sport cred ca am castigat maxim 5 cai...Poate daca schimbam tot traseul de evacuare castigam mai mult..dar asa nu cred..

jipianu 12-03-11 20:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Parerea mea in afara de unu sunet mai frumos cu finala nu ai castigat nimic, iar cu Filtrull la fel ... un pic cam rautacioasa dar asta E.

cheloofdd 12-03-11 23:58

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 4164550)
Parerea mea in afara de unu sunet mai frumos cu finala nu ai castigat nimic, iar cu Filtrull la fel ... un pic cam rautacioasa dar asta E.

Nu ma intereseaza asa mult puterea castigata...nu intentionez sa o fac masina de liniute...imi place sa "huruie"

jipianu 13-03-11 02:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
e bine atunci...;)

VN23TDR 13-03-11 09:41

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by cheloofdd (Post 4164910)
Nu ma intereseaza asa mult puterea castigata...nu intentionez sa o fac masina de liniute...imi place sa "huruie"

Bravo. Esti de-al nostru.. ca si troacele noastre huruie :lol:

garellim 14-07-12 12:48

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
6 Attachment(s)
Salut..niste poze cu tigaia mea :)) Astra 1.7 DTi :
Attachment 2495580

Attachment 2495581

Attachment 2495582

Attachment 2495583

Attachment 2495584

Attachment 2495585

jipianu 16-07-12 16:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Nu stiam ca "tigaia" asta se condeuce de la 16 ani

johnsonxxl 16-07-12 19:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 5104579)
Nu stiam ca "tigaia" asta se condeuce de la 16 ani

o fi ceva de 49 de cmc dar undercover :))))

uskt2005 17-07-12 09:04

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
1 Attachment(s)
Poate o fi de asta ...bagata pe steroizi =))

johnsonxxl 17-07-12 23:01

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by uskt2005 (Post 5105324)
Poate o fi de asta ...bagata pe steroizi =))

:))) a bagat ceva steroizi :)))

Addr 20-07-12 19:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
a intrat la apa :))

garellim 22-07-12 18:02

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 5104579)
Nu stiam ca "tigaia" asta se condeuce de la 16 ani

Trebuie sa am 18 ani sa am o masina ? :shock:

Mario_rw 22-07-12 19:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
@garellim - Nu a zis de posesie. Omul a intrebat daca se conduce de la 16 ani!
Fii atent si nu mai scrie prostii!


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning