![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
raspund eu ca e prieten bun de-al meu...
stock: 103 cp restu.., va raspunde el oricum ...va arata diferit...o sa vedeti va urma..... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Parerea mea in afara de unu sunet mai frumos cu finala nu ai castigat nimic, iar cu Filtrull la fel ... un pic cam rautacioasa dar asta E.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
e bine atunci...;)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
6 Attachment(s)
Salut..niste poze cu tigaia mea :)) Astra 1.7 DTi :
Attachment 2495580 Attachment 2495581 Attachment 2495582 Attachment 2495583 Attachment 2495584 Attachment 2495585 |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Nu stiam ca "tigaia" asta se condeuce de la 16 ani
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
Poate o fi de asta ...bagata pe steroizi =))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
a intrat la apa :))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
@garellim - Nu a zis de posesie. Omul a intrebat daca se conduce de la 16 ani!
Fii atent si nu mai scrie prostii! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning