Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

DVDValy 15-03-06 23:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mama ce rau imi pare ca nu m-am inscris si eu asta e dc nu am avut net :((
bafta baietzii va tin pumnii

Gabi 18-03-06 10:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Din motive tehnice si strict personale, am hotarat sa ma retrag din concurs. Imi pare rau, dar pur si simplu nu am timp, nu am dispozitia necesara si nici material tehnic (cu alte cuvinte calculator).

Bafta tuturor participantilor !

frost_dani 18-03-06 10:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
najpa...asta e poate la urmatorul concurs vei fi alaturi d noi!

frost_dani 18-03-06 16:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma scuzati-mi prostia dar in c format vom trimite pozele cu masini shi screenshot-uri?

ra2 18-03-06 17:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pai cel mai indicat cred ca e in jpeg

lupu 18-03-06 21:39

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone???

lupu 18-03-06 21:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by lupu
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone???

newer mind..am citit posturile de mai inainte si am priceput ..

alex_maxx 20-03-06 21:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!!

polo 20-03-06 22:41

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
polo \ biginner tuning

LKS 21-03-06 01:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
polo...ai intarziat vreo 8 zile :D mai e un pic si se predau lucrarile ...si tu d`abia acum te prezintzi :D

MaTzA 22-03-06 16:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
puteti sa-mi aratati shi mie va rog...unde dau sa atatsez shi eu cv la un pm??? k nu prea vad butonul de attach..si nu pot sa trimit masina

xxdadixx 22-03-06 19:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Cu parere de rau ma retrag si eu din concurs. Motivul este timpul care nu mai imi ajunge nici pentru mine. Unii poate se bucura, altora poate le pare rau, in fine bafta celorlalti participanti si sper sa vedem adevarate opere.

Ace Axel 22-03-06 19:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
wow... cineva a terminat deja masina...

GolfuletzS 22-03-06 19:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pe de o parte :( pacat... pt ca ne incantai... ochii cu lucrari... f bune

pe de o parte ..e bine... pt ca .. lasi mai multe sanse tinerilor ;)

Skillzu 22-03-06 21:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sincer....pacat k te retragi dadi.....chiar era o lucrare pe care poate multi o asteptau.poate pe de-o parte ma bucur un pic pentru k am mai sters pe cineva de pe lista celor care sunt peste mine:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 20:04.

- Copyright 2026 4Tuning