![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mama ce rau imi pare ca nu m-am inscris si eu asta e dc nu am avut net :((
bafta baietzii va tin pumnii |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Din motive tehnice si strict personale, am hotarat sa ma retrag din concurs. Imi pare rau, dar pur si simplu nu am timp, nu am dispozitia necesara si nici material tehnic (cu alte cuvinte calculator).
Bafta tuturor participantilor ! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
najpa...asta e poate la urmatorul concurs vei fi alaturi d noi!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma scuzati-mi prostia dar in c format vom trimite pozele cu masini shi screenshot-uri?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pai cel mai indicat cred ca e in jpeg
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mey eu nu prea am inteles cum tre sa facem cu screenshoturile alea....
de fapt la ce sa facem screenshoturi mai exact??? pls anyone??? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
polo \ biginner tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
polo...ai intarziat vreo 8 zile :D mai e un pic si se predau lucrarile ...si tu d`abia acum te prezintzi :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
puteti sa-mi aratati shi mie va rog...unde dau sa atatsez shi eu cv la un pm??? k nu prea vad butonul de attach..si nu pot sa trimit masina
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Cu parere de rau ma retrag si eu din concurs. Motivul este timpul care nu mai imi ajunge nici pentru mine. Unii poate se bucura, altora poate le pare rau, in fine bafta celorlalti participanti si sper sa vedem adevarate opere.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
wow... cineva a terminat deja masina...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pe de o parte :( pacat... pt ca ne incantai... ochii cu lucrari... f bune
pe de o parte ..e bine... pt ca .. lasi mai multe sanse tinerilor ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sincer....pacat k te retragi dadi.....chiar era o lucrare pe care poate multi o asteptau.poate pe de-o parte ma bucur un pic pentru k am mai sters pe cineva de pe lista celor care sunt peste mine:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
- Copyright 2026 4Tuning