Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   intreceri pe strazi (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1372-intreceri-strazi.html)

Psycho 10-10-04 02:04

in seara asta dupe ce am ieshit de la omv sad`ule ... de fapt wrc`ule .. sau ... vroiams a scriu o prostie tot cu w :) ... asa ... m`am alergat cu aurash .. prin orash .. shaw e kamikaze .. sa vezi ce mi`o frige pe contranesens :D ...

matrixu 10-10-04 13:16

Sadule ti-ai luat-o aseara de la GNT, si inca nu are tot ce trebuie pe el ca daca isi pune si admisia si chipu s-a terminat povestea!
Aaaa si inca ceva cu faimoasa ta viteza de 280km/h!!!
E usor sa umbli la kilometraj ;)!
Pe aici ii cam prostesti pe copiii astia mici(no offence) ca faci ca dregi, insa jumate sunt minciuni!
Nu contest munca care ai depus-o pentru masina si tot respectul insa raportul dintre exterior(tunning) si interior(motor) este muuult prea mare.
Si baietii de pe aici de la Buc chiar cred ca ai mers cu 280! LOL
Mai mai ca ti-o dadea 150cp aseara daca intra cum tre in viteza!
In rest la mai mare si ai grija cu politia!

X-Ray-Eyes 10-10-04 13:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"matrixu\"
Sadule ti-ai luat-o aseara de la GNT, si inca nu are tot ce trebuie pe el ca daca isi pune si admisia si chipu s-a terminat povestea!
Aaaa si inca ceva cu faimoasa ta viteza de 280km/h!!!
E usor sa umbli la kilometraj ;)!
Pe aici ii cam prostesti pe copiii astia mici(no offence) ca faci ca dregi, insa jumate sunt minciuni!
Nu contest munca care ai depus-o pentru masina si tot respectul insa raportul dintre exterior(tunning) si interior(motor) este muuult prea mare.
Si baietii de pe aici de la Buc chiar cred ca ai mers cu 280! LOL
Mai mai ca ti-o dadea 150cp aseara daca intra cum tre in viteza!
In rest la mai mare si ai grija cu politia!

Chiar Crezi ?
Ce sa crezi ... ca mi-am luat-o de la GNT-ul ... probabil ca da ... dar de ce da ? Ptr ca am ambreiajul facut cam pachet si patineaza la greu si e si normal ... discutam mai indeaproape peste 1 saptamana cand cand am sa il rog eu sa faca o liniutza cu mine ...
Ok ?
Sa vad si eu cum functioneaza Chipul si Adlmisia lui LEXMAUL ...
Si faza cu kilometrajul ... prietene .. am spus de 100 de ori ca nu are 280 ci 240 + inca 1 liniutza .. si ca la 280 are defapt 240 ... dar ce sa discut cu tine ...
Habar nu ai ce am facut eu la motor ... ca nu ai stat sub fundul meu sa vezi ... asha ca nu mai face comparatii ...
Iar cel cu 150 cp de care zici tu a luat-o de la mine cu ambreiajul patinand ... ca sa nu mai zic de cate ori m-a facut el pe mine ( niciodata ).
Si Golful 4 Argintiu cu BKJ la fel ... nu cred ca poate sa spuna ca m-a facut vreodata ... si in concluzie ... GNT o i-a de la Golf 4 ... asha ca stai calm !
Nu inteleg de ce te zbatzi ptr masinile altora ...
Nu ai si tu una cu care sa te bagi ?

matrixu 10-10-04 15:45

Nu inteleg de ce te ataci asa?
Te-a facut GNT-u?te-a facut!!! Ca peste 1 sapt o sa il faci(ceea ce nu prea cred) 10 pct pentru tine!
Si cu viteza.................du-te si scrie argumentul care l-ai dat in postul asta si in celelalte posturi unde ai viteza asta faimoasa!
Multi inca cred ca duce 280 astra-u tau si o iau si de-a buna!!!!
Masinutza fuge, insa nu asa cum te lauzi, si watch-out la prietenii care crezi ca ii ai! ;)

X-Ray-Eyes 10-10-04 18:00

Nu ma atac .. stai calm ca nu am nu stiu ce masina care prinde suta in 3 secunde si asha mai departe ..
O sa vedem la momentul oportun care face pe care ...
Viteza asta faimoasa ti-am explicat ce e cu ea ..
Tu insa nu ai explicat cine esti si care e chestia ...
Nu m-am laudat niciodata ca fuge 280 ...
Insa iti pot demonstra in orice moment ca prinde 250 fara discutii ( intreaba-l pe tipul solid cu calibra neagra cu Nr de germania ) !

\" watch-out la prietenii care crezi ca ii ai! \"

Stai calm ca nu am decat 3 prieteni ... si ni fac parte din \" Clubul Vesel - Sala Sporturilor \".
Aia de la sala sau din alte parti nu imi sunt prieteni ...
Sunt participanti la trafic si atata tot ...
I don't give a fuck pe multi dintre ei ... intelegi ? Si sti de ce ?
Pentru ca invidia e mare !!!
Insa cu altii am ce discuta ...
Si eu nu stiu din ce categorie faci tu parte ...
Si mie mi se rupe p#l@ de ei si de cacatul pe care il manaca !!!
Si stiu ca 75 % dintre cei de acolo mananca c@c@t grupa mare ... si ca sunt sifonari ... de aia nu ii consider prieteni .
Politia nu vine de aiurea la ora fixa in locul cutare sa verifice masinile care trec pe acolo ( dube , tiruri , p#l@ mea ) ... intelegi ... manaca un sclav c@c@t si le suge p#l@ la gabori !
Atata tot ...
Pace Tie !
:wink:

matrixu 10-10-04 18:10

Bafta mare cu GNT-u ca, chiar o sa iti trebuiasca!
Cat cu pretinii....tu stii mai bine ;)!
La mai mare, si fara incidente de nici un fel! 8)

ct77pia 10-10-04 19:07

gnt fuge de rupe dar tind sa cred ca sadul ii dau clasa . gnt e mai grea il prind eu odata si ma fac cu el si cu sadul dar cu asta stiu ca nu am sansa cu a mea masina ca ne-am jucat odata in oras cu ele

X-Ray-Eyes 10-10-04 20:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"matrixu\"
Bafta mare cu GNT-u ca, chiar o sa iti trebuiasca!

Daca tu zici ...
Nu te contrazic ...
Si la faza cu \" ca faci ca dregi, insa jumate sunt minciuni! \" ... Argumenteaza !
Ca sa stiu si eu ce c@c@t mananc ... sau am mancat .

matrixu 10-10-04 22:04

Sadule nu mai zic nimic(doar cateva randuri), ca dupa aia zici ca am ceva personal cu tine si CHIAR NU AM NIMIC.
La postu ala cu viteza maxima scrie si tu acolo, \" Bai fraiericilor viteza asta de fapt nu e reala e doar 240-250 insa imi arata mai mult mie vitezometru)
Ce incitati erau oamenii dupa pozele puse de tine!
Sau sa nu mai zic de faza cu subaru si ferrariu la cum te-ai tinut tu dupa ei
:shock: !
Deci o incheiem aici,ca nu isi are rost mai mult!
Iti admir munca depusa pentru masina,putini sunt cei care reusesc ca in 2-3 oameni sa reuseasca sa faca dintr-o masina ce ai facut tu.
Si copiii de pe forumul asta, mai ales de pe Constanta deja te venereaza, good job!
Si cand mai scrii cu ce masini te-ai facut si pe care le-ai facut, vino cu masini serioase nu cu argumente de genu' \"ala avea motor de 2700 si io de 2000 deci astra l-a ars\". Pentru cei care nu stiu ce inseamna un 2700 CDI, au impresia ca tu ai un gen de McLaren de ai reusit sa faci o masina cu atata motoru !!!
SI gata incheiem subiectul, si da-i-o lu GNT ca acuma el e tartoru in orash si o sa si-o ia in cap si mai mult dupa ce isi pune tot pe ea, si nu nu o sa vanda nimic ;)! :D

madfish 10-10-04 23:14

ooo , impresinant scimb de replici.
Si chiar astept o confruntare intre GNT si WRC.

dogarel 11-10-04 07:38

Off-topic:
@X-Ray: Care e faza cu Clubul Vesel Sala Sporturilor?

matrixu 11-10-04 10:36

Si ca sa fiu si OnTopic, ati vazut aseara pe la 11 ce show a facut m5, Intre sala sporturilor si Beta pe tomis?
E incredibil ce senzatii poti sa ai intr-o masina de 400CP, si cu DSC-u scos :peace:
SI M5 asta i-a dat-o unui \"oarecare\" :D Ferrari rosu de prin orash de n-a stiut de el! :yikes:

matrixu 11-10-04 10:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madfish\"
ooo , impresinant scimb de replici.
Si chiar astept o confruntare intre GNT si WRC.

Nu tin cu GNT si nici cu SAD-u - WRC si schimbu de replici nu a avut ca scop \"confruntarea\" dintre cei 2!
Daca WrC zice ca a avut ambreiaju bulit si ca o sa i-o dea lu' GNT cand l-o face, tot respectu' ;) !

X-Ray-Eyes 12-10-04 13:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"matrixu\"
Quote:

Originally Posted by \"madfish\"
ooo , impresinant scimb de replici.
Si chiar astept o confruntare intre GNT si WRC.

Nu tin cu GNT si nici cu SAD-u - WRC si schimbu de replici nu a avut ca scop \"confruntarea\" dintre cei 2!
Daca WrC zice ca a avut ambreiaju bulit si ca o sa i-o dea lu' GNT cand l-o face, tot respectu' ;) !

Vom trai si vom vedea ...
de ce sa vorbim inainte ce care si cum cand ... nu?
Toate la momentul oportun.

Quote:

Originally Posted by \"matrixu\"
SI gata incheiem subiectul, si da-i-o lu GNT ca acuma el e tartoru in orash si o sa si-o ia in cap si mai mult dupa ce isi pune tot pe ea, si nu nu o sa vanda nimic !

Acum e tartor in oras ...
Asha o fi ...
Si o sa si-o i-a mai mult in cap daca isi pune pe ea tot si nu vinde nimik ...
Adica ce sa vanda ?
Admisia Lexmaull or what ?
Nu cred ca face fata la un Turbo de 204 Cp standard ... tu ce zici ?
:peace:
Vom trai si vom vedea ... cum am mai spus !

gigikent 12-10-04 21:50

Draga World Rally Crap...
 
Draga \"Sadule\" daca aveai \"ambreiajul bulit\" de ce te-ai mai facut cu GNT??? Ai considerat ca il poti face si cu ambreiajul bulit?? Lasa-ma sa ma indoiesc.Sincer sa fiu mi se pare o scuza patetica dar asta e....e doar parerea mea....:)) :blahblah: sau nu? Chestia asta cu lasa ca il fac dupa ce...bla bla bla e de copii de maixim clasa a III a iar eu parca stiu ca esti major......daca erai adevarat,taceai din gura,recunosteai ca te-a impachetat si iti luai revansa fara sa o anunti.Multa bafta pentru ca evident ai mare nevoie. :bat:


All times are GMT +2. The time now is 04:10.

- Copyright 2024 4Tuning