![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Cine are chef de distractie diseara la capitala va rog sa ma contactati...pm sau tel!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Aseara....maxim am spus....ca-n vremurile vechi!;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
a inceput sa ii placa haosul lui boby ...:)))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
pai ce facem mai bobi te-ai lasat la pagina 2.cu un uppp de la mine si o provocare .?;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Din cat am inteles eu de la Bobi ,masina este desfacuta !!! surprize mari pentru anul competitional 2012!!!:D
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
:???:
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
A iesit Boh-u pe strazi !!!:D incearca cu el !!!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Saluut man. ce-ai spune de o confruntare directa cu mine pe strazile vechiului nostru orash ploiesti?
E3o tau contra umlei mele dacii 1310? Masina mea e dusa si ea la 370hp. Iti garantez k tu pe 400 imi vezii stopurile doar daca ai putin noroc;) Uite nr: 0729496814 |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Vezi ca jocurile pe PC gen NFS , dauneaza grav sanatatii ! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
touche |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Nu fiti ma nesimtiti cu organul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning