![]() |
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
salut. am si eu un audi 200 turbo typ 43 ,82 (170CP). as avea nevoie de cineva care se pricepe la partea electrica. Caroseria mi-am facut-o singur si am scapat aproape de tot de rugina. Si m-ar m-ar interesa ceva piese (usi, intror). Ai asa cva, stii unde pot gasi. Multumesc.
|
Re: cine are audi 100
5 Attachment(s)
cineva interesat? 300 lei neg ca e nevoie de bani :(
sau schimb cu piese de 100 |
Re: cine are audi 100
salut. ce piese de audi 100 te intereseaza. am una la dezmembrari. Ce fel de piese te intereseaz pentru farurile alea? al te piese mai ai?? usi, etc.
|
Re: cine are audi 100
din pacate nu prea am piese, decat ce imi trebuie si mie, acum am inceput sa adun si eu.eu am unul in 2 usi.ma gandesc ca al tau de dezmambrat e cu 4 (oricum nu conteaza)
pai aripi (ma intereseaza sa fie bune si neruginite pasajele), buza de sub bara fata (cea in 2, sau cea mai lata), proiectoarele din bara, cotiera (originala daca este), portbagajul (sa fie cu ornament), de prin interior mici capacele de plastic, amortizor capota, servodirectie, eventual bordul daca este necrapat.......cam astea, nici nu mai stiu de ce am nevoie la cate sunt :p din astea ce ai? ideal ar fi bani, dar mai conteaza...... |
Re: cine are audi 100
portbagaj + servo am tot eu :D
|
Re: cine are audi 100
buza de sub bara?
|
Re: cine are audi 100
da
adica spoilreul. |
Re: cine are audi 100
are cineva fusta spate (de pe vreo dezmembrata ceva), eventual si de fata. relativ urgent
|
Re: cine are audi 100
5 Attachment(s)
Quote:
fotografiile promise. |
Re: cine are audi 100
2 Attachment(s)
salut.ma adaug si eu voua cu un audi 100 combi,1994,diesel,fost motor 2.5 tdi 115 cai si cutie 5+1 acum actual 2.5 tdi 140 cai si cutie 6+1,cod motor AEL.masina este full,fara piele.o sa revin cu poze....
|
Re: cine are audi 100
va salut pe toti audi-sti .am un audi clasic din 87 motor cam mic pt marimea ei 1.6 td (motor de pe golf 2) si intrebarea mea este care aveti arcurile de pe spate.....cu un pret accesibil.mersi.
contact :0763648006 |
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Quote:
sal..niste poze daca poti si mai am un prieten care cauta cadru stabilizator care traverseaza pe sub baia de ulei si se tine in 4 bucsi de sasiu. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:09. |
- Copyright 2026 4Tuning