![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
era o gluma, mai da si tu tv-u pe stiri :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
mi-am dat seama ca-i o gluma, ai intrebat unde au fost facute pozele...ti-am raspuns !
si da, stiu ce este la tv, porcarii, hotii, violuri si omoruri, acum si dezastre:lol::lol::lol: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
MG_6544 res.jpg Intre semnul giratoriu si sigla VW - intre stralucirea peticului de geam de nuanta zarii luminoase - din peticul de cer, plus ideea grafica www similara parapetului repetitiv... Ce gand de eliberare - da posibilitate auto-creatia aceasta - sa poti alerga cu ea departe, spre departarile cu lumina. Un petic de fast - gand luminos se ascunde pe aici, in aceasta fotografie, dupa parerea mea.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
Adri & Bora
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
A 2a poza nota 10 :) Cea mai reusita.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Raliu Brasovului.
N-am facut prea multe poze, ca era prea frig :lol: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Quote:
Canon 550d, ob Canon 17-40mm f4 L, filtru de polarizare. Prima poza e un crop. In ultima vreme nu prea mai editez pozele... le corectez un pic, unde este cazu, sau daca le editez, stau fooarte putin pe ele :)... In ultima vreme, cam ies destul de ok direct din aparat. ...asta e poza originala. :arrow: |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
L spune tot :) Eram doar curios daca era panning natural sau in photoshop probabil din cauza cropului nu mi-am dat seama. Mersi.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Golf 2 GTI
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Weekend pictures :-P
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
I lol'd !
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning