Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

3S-FE 16-03-11 07:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
era o gluma, mai da si tu tv-u pe stiri :D

rommel 16-03-11 13:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by 3S-FE (Post 4169036)
prea lung pentru ce?

Pentru ce vrea el ... portrete.

werwceul 17-03-11 09:11

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
mi-am dat seama ca-i o gluma, ai intrebat unde au fost facute pozele...ti-am raspuns !
si da, stiu ce este la tv, porcarii, hotii, violuri si omoruri, acum si dezastre:lol::lol::lol:

rpopescu 19-03-11 19:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
MG_6544 res.jpg Intre semnul giratoriu si sigla VW - intre stralucirea peticului de geam de nuanta zarii luminoase - din peticul de cer, plus ideea grafica www similara parapetului repetitiv... Ce gand de eliberare - da posibilitate auto-creatia aceasta - sa poti alerga cu ea departe, spre departarile cu lumina. Un petic de fast - gand luminos se ascunde pe aici, in aceasta fotografie, dupa parerea mea.

Rares_CRM 07-04-11 20:10

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Adri & Bora

Carnacior 10-04-11 16:10

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
A 2a poza nota 10 :) Cea mai reusita.

Rares_CRM 10-04-11 20:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Raliu Brasovului.
N-am facut prea multe poze, ca era prea frig :lol:

Carnacior 10-04-11 21:11

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)

Rares_CRM 10-04-11 21:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Carnacior (Post 4244031)
Frumoase pozele. :D Te deranjez si eu cu cateva intrebari: ce obiectiv ai folosit ? ai folosit cumva filtru de polarizare ? si prima poza e photoshopata sau originala ? :)

Merci!
Canon 550d, ob Canon 17-40mm f4 L, filtru de polarizare.
Prima poza e un crop. In ultima vreme nu prea mai editez pozele... le corectez un pic, unde este cazu, sau daca le editez, stau fooarte putin pe ele :)... In ultima vreme, cam ies destul de ok direct din aparat.
...asta e poza originala. :arrow:

Carnacior 10-04-11 21:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
L spune tot :) Eram doar curios daca era panning natural sau in photoshop probabil din cauza cropului nu mi-am dat seama. Mersi.

Rares_CRM 11-04-11 15:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Golf 2 GTI

Rares_CRM 18-04-11 13:55

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Weekend pictures :-P

Vyk 18-04-11 21:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

cRbL 18-04-11 22:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
I lol'd !

f0cs 18-04-11 22:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 4266838)
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:01.

- Copyright 2026 4Tuning