Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!! (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/117034-00-integra-dc2-type-rx-1-8-vtec-b18c-new-pics.html)

yulasinio 06-01-10 23:20

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
1 Attachment(s)
Mersi kickass ;)

O poza rapida cu zapada ce a dat peste IRL :D Astazi a fost prima zi in care am scos-o pe doamna la plimbare in noul an asa ca scuzati mizeria si zapada de pe ea.

P.S. restul urmeaza maine dupa ce le editez un pic.

Comenzi SUA 06-01-10 23:31

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Hmmm cea rea e:) Parca sta sa atace:P E camuflata in zapada aia bine
Bafta

luvdog 07-01-10 21:52

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
wtf man.am stat vreo 3 min sa incarce pozasi la rezolutia mea de pe ecran de 1024 pe 768 e imensa.:lol:
zapada faina pe la voi ma.bine ca nu e si pe aici!:-P

yulasinio 07-01-10 22:02

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
@Comenzi SUA: Mersi omule, daca era curata arata cred mai bine pe zapada :twisted: oricum din cate am inteles mai tine vremea deci mai am timp

Quote:

Originally Posted by luvdog (Post 2956045)
wtf man.am stat vreo 3 min sa incarce pozasi la rezolutia mea de pe ecran de 1024 pe 768 e imensa.:lol:
zapada faina pe la voi ma.bine ca nu e si pe aici!:-P

Ba am urcat poza direct din aparat si are peste 4Mb :-P trebuia sa te duci sa-ti faci un ceai pana ce se incarca :lol:
Zici ca vi sa ne dam cu "sania" :twisted:

luvdog 07-01-10 22:23

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
nu vin ca zic astia ca o sa ninga si pe aici :sad:

yulasinio 09-01-10 20:00

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
16 Attachment(s)
Si pozele de care vorbeam ceva mai sus...

luvdog 09-01-10 20:07

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
faine pozele mai putin nr 5 ii oleaca de fail :lol::-P

yulasinio 09-01-10 20:19

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by luvdog (Post 2961239)
faine pozele mai putin nr 5 ii oleaca de fail :lol::-P

Stiu si puteam sa-i ii fac un crop dar n-am mai avut chef :-P

Adriano98_R 10-01-10 15:53

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Faine pozele,

Quote:

Originally Posted by luvdog
faine pozele mai putin nr 5 ii oleaca de fail

Quote:

Originally Posted by yulasinio
Stiu si puteam sa-i ii fac un crop dar n-am mai avut chef

Da iesti cam lenes in ani astia batrini ai tai :lol: lol

sergiu_evo 10-01-10 21:36

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
cei mai place zapada:D

fasso 10-01-10 21:42

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 2961273)
Stiu si puteam sa-i ii fac un crop dar n-am mai avut chef :-P

sa ai Nikon si sa-ti fie lene de-un crop ? :oops: cuuuuuum ?

yulasinio 10-01-10 22:43

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Bai ce tot aveti, am vrut sa ma vad si eu intr-o poza :-P

kickass 11-01-10 12:14

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
blana :-)

Magos 11-01-10 13:32

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Dar ce doamna eleganta avem aici.. :D

Rookie 11-01-10 18:52

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
du-te-n ... Spania ... Doamne cum e masinica asta ... incet incet devii idolul meu, jur ...


All times are GMT +2. The time now is 12:27.

- Copyright 2026 4Tuning