![]() |
auziti daca puteti sa il faceti in Word say ceva de genul asta ca nu reusesc sa-l deshid
|
questions: :arrow:
deci... pot sa particip la toate categoriile in afara de aia cu invitatia nu ? si... daca particip sa zicem la beginner si la a car is reborn nu mai pot participa la freehand ? la cate categorii pot participa ? sa zicem ca nu vreau la freehand, pot participa la toate in afara de high-end ? |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Singura restrictie in alegerea sectiunilor este aceea ca cei care participa la sectiunea BEGINNER pot sa mai participe doar la sectiunea FREEHAND TUNING. Deci varianta Quote:
|
da la avansati si car is born putem nu ?>
|
Re:
Quote:
decizii...decizii... |
Ca sa nu intrebe fiecare cate o varianta si sa astepte raspuns, pun variantele posibile pentru care puteti opta conform regulamentului postat:
1. Begginer 2. Begginer + Freehand 3. Advanced 4. Advanced + Free Hand 5. Advanced + Free Hand + ACarIsReborn 6. Advanced + ACarIsReborn 7. FreeHand 8. FreeHand + ACarIsReborn 9. ACarIsReborn sper ca acum s-a lamurit problema modului de combinare a sectiunilor prevazut in regulament. |
si la high-end pe ce criterii se face invitatia ?
|
invitatiile or sa se faca unui numar restrans, din dorinta de a avea o calitate medie cat mai buna de lucrari... mai putine, dar bune...
invitatiile vor fi facute in cadru privat, si fiecare are libertatea de a dezvalui sau nu ca a fost invitat... invitatia nu este obligatorie, poate fi declinata, sunt cazuri in care respectivul are motive sa nu se implice: scoala, nevasta, comp defect, etc... asta nu impiedica pe nimeni sa nu se simta provocat si sa lucreze tema repectiva. |
N-am citit regulamentul dar o sa-l citesc dar dupa cate am inteles inscrierea se face pe invitatii sau ce??
|
re
fara suparare..am citit dar nu prea e pe intelesul multora de pe aceasta sectiune....si cand zic asta....ma repet o zic in numele mai multora....deci ca sa participam ..sa vt o masina ce trebuie sa facem...sa asteptam o masina de la juriu ....sa anuntam participarea noastra...sa...? sa? sa? .....idei simple si la obiect....se da masina X cine vrea sa o faca sa zica ...tre sa faca aia aia aia in atata timp ...etc...scz ...dar chiar zic eu ca am vb pt mai multi prin acest post
|
este posibil sa privesti si asa, intradevar.
dar la fel de posibil este sa observi ca EFECTIV nu este pus nici un amanunt legat de inscriere, masini, participare, etc... nu am pus decat regulamentul cadru. urmeaza speram ca la fel de elaborat si amanuntele care ai impresia ca lipsesc... ai dreptate, lipseste partea aia cu: uite masina..., faceti-o asa..., in termen de..., cu premiul de... lipseste pentru ca nu este pusa :wink: suntem in negocieri cu sponsori si membri pt juriu vine repejor si restu |
dak dati ca premi sepci si pixuri mai bine nu ma mai bag.. :lol: :lol: ...
bn acuma.ca nu stau in premiul ala...conteaza distractia.....am vazut ceva in regulament si cuvantul PARTY...sau am fost yo chior ? :roll: |
sigur... si la ultimul concurs am dat pixuri si sepci...
de asta intarziem si acum, nu ne-am hotarat daca la locul 1 dam si sapca si pix, sau numai pix, caci sapca avem numai pt categoria avansati, si au ramas doar 3 pixuri... ii rog pe cei care nu au folosit sapca data trecuta sa o trimita prin posta, sa avem sa dam si la incepatori... si ceva pixuri care mai aveti de pe la firme, va rog, ramanem recunoscatori, punem noi un sticker cu 4tuning pe ele, si nu se cunoaste... rog nu trimiteti pixuri consumate de tot, ca le verificam la posta si nu semnam de primirea pahetului multumim pentrul sprijin |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning