![]() |
haha gata si party 3 :) sunt mort rupt dupa 3 noapti la rand de baut dasnat !!!!
|
uai... ce de posturi. nashpa fara net!
am mai imbatranit cu un an... :cry: |
si ce mah ??? ai murit ca ai mai imbatranit ???
la multi ani :P las ca fetele alearga dupa aia mai batrani ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning