![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
bine mah..iti fac tocana de cartoshi :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
salutare la toata lumea....
|
Re: Xtreme Club Emotion
salutare ...dar u cine esti?
|
Re: Xtreme Club Emotion
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=24
chiombiti-va aici :D mw...nu te lua de om ... sa vedem intentiile sale :D |
Re: Xtreme Club Emotion
ai inteles gresit.......nu m-am luat de el ...doar am intrebat...dar depinde cum ai citit u intrebarea ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
cono..it was a joke :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Sunt un membru din constanta...n`am intrat pana acum pe forum k nu am avut timp....:D
|
Re: Xtreme Club Emotion
aaaa....esti in XCE....care esti?
|
Re: Xtreme Club Emotion
am o dacie.....
|
Re: Xtreme Club Emotion
aia galbena cu interior negru cu galben??;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
daca nu bei nu faci nimik .. spor al baut .. ;) ... si distractzie de 1 mai ne vedem pe 30 la curse .. care poate :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
iaso all ... am ajuns si eu azi in CT , ce faceti voi interesant pe aici?! :)) :D
Pt cei care ma stiu , poate ne int la un pahar de vorbe! ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Care ma h MGS ....sau aia grii...pai MGS nu e in XCE mah nebunule |
Re: Xtreme Club Emotion
ranek ne vedem maine ....
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
da ... mai vb. La cursa nu pot sa ajung... :( ! poate dupamiaza ,sau mai pe seara!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:49. |
- Copyright 2026 4Tuning