Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 17-02-10 09:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3094389)
Inferno MotorSport a devenit Asociatie Club Sportiv - in perfecta legalitate :rolleyes2 ... altceva nimic :twisted:

Si ce suferi asa ??

Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol:

Lucian_GXZ 17-02-10 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si nu imi masezi si mie ceva?

babone 17-02-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hmm ma bucur sa aud ca ati iesit in regula cu actele,ce ziceti ma primiti si pe mine vineri la o gura de bere fara alcool?:D

Lucian_GXZ 17-02-10 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Desigur! Ramane cum am stabilit!

kidu2006 18-02-10 01:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bravo ma,felicitari,iti doreai demult lucru asta!Si te rog frumos nu mai fi nesimtit,poate mai vor si altii sa fie masati de catre Kimi
Te`n puii mei,n`am vazut asa calic de cand sunt:sad:

kimi 18-02-10 07:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hop si Kidu cu gura lui umeda... :lol:

ghiszmo 18-02-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salutari am si eu de spus cateva lucruri :
1. Imi cer scuze pentru faptul ca nu am adus copia c.i. pana acum, in seara asta o sa vad cu cine ma intalnesc sa vin cu ea in dinti!
2.Astazi sau maine schimb si eu titiu avansesz si eu ca era si cazul de la masinuta mea de tuns iarba la un opel astra f 1.8 16v gsi ,in curand o sa pun niste poze cu ea ,daca lucrez un pic la ea o sa fie si ea frumoasa!o sa fiu poate al doilea taximetrist din club(este o lamaie),oricum abia astept sa pun manuta pe ea!:D
3.imi cer scuze pentru faptul ca in ultima vreme am cam disparut dar mai trebuie sa trag tare si cu serviciul si de in weekend prietena stiti voi...!
4.VA PUPA JEAN!:D

Lucian_GXZ 18-02-10 09:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine jean! bv pentru masina!

Lucian_GXZ 18-02-10 09:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai kidule, tie cum iti plac ouale?

(mie mangaiate)

:)

cozo 18-02-10 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3094471)
Si ce suferi asa ??

Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol:

te-ai facut maseoza si nu stim noi?????? nemernicule de ce nu mi-ai zis.....baieti daca aveti dureri de spate de la ridicat motoare....la kimi srl... masaj de te scoate din minti....:lol:

Lucian_GXZ 18-02-10 16:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cica e cu finalizare! :)

bogdy.ghetto 18-02-10 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masaje cu bambus ?

kimi 18-02-10 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3099518)
cica e cu finalizare! :)

Ma *** pe pieptul tau..


@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol:

Ianis 18-02-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari

Lucian_GXZ 18-02-10 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3099921)
felicitari

cui ii este adresat postul?


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning