![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai si nu imi masezi si mie ceva?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hmm ma bucur sa aud ca ati iesit in regula cu actele,ce ziceti ma primiti si pe mine vineri la o gura de bere fara alcool?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Desigur! Ramane cum am stabilit!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bravo ma,felicitari,iti doreai demult lucru asta!Si te rog frumos nu mai fi nesimtit,poate mai vor si altii sa fie masati de catre Kimi
Te`n puii mei,n`am vazut asa calic de cand sunt:sad: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hop si Kidu cu gura lui umeda... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salutari am si eu de spus cateva lucruri :
1. Imi cer scuze pentru faptul ca nu am adus copia c.i. pana acum, in seara asta o sa vad cu cine ma intalnesc sa vin cu ea in dinti! 2.Astazi sau maine schimb si eu titiu avansesz si eu ca era si cazul de la masinuta mea de tuns iarba la un opel astra f 1.8 16v gsi ,in curand o sa pun niste poze cu ea ,daca lucrez un pic la ea o sa fie si ea frumoasa!o sa fiu poate al doilea taximetrist din club(este o lamaie),oricum abia astept sa pun manuta pe ea!:D 3.imi cer scuze pentru faptul ca in ultima vreme am cam disparut dar mai trebuie sa trag tare si cu serviciul si de in weekend prietena stiti voi...! 4.VA PUPA JEAN!:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine jean! bv pentru masina!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai kidule, tie cum iti plac ouale?
(mie mangaiate) :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cica e cu finalizare! :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
masaje cu bambus ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
|
- Copyright 2026 4Tuning