Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

ph87gms 31-07-06 23:38

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see
nu e vb deci momo e nevinovat el nu a surprins pe nimeni in schimb a facut spectacol

cum am spus si mai su toata stiam pt el .....spectal a fc....

RZV_1_XDD 01-08-06 06:56

Re: Diverse discutii
 
M-a facut la a 3-a , bun asa, oricum felicitari pentru curajul de a se da!!

tng 01-08-06 12:32

Re: Diverse discutii
 
dar momo, tu nu stiai de motorizarea mmw`ului :D , n-ai vazut pozele de la "masini tari" ? :)

Pitu 01-08-06 12:40

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see
e lasa orcum ai fost simpatic
nu mai zic ca a plecat cu a 2

mmv u nu a plecat cu a 2 a , a plecat tare sa il ajunga dupa ce i a dat un avans de cateva masinii .

T@zMania 01-08-06 12:47

Re: Diverse discutii
 
bv momo....ai dovedit ca ai ''cohones''.....asta e adevaratul spirit de luptator nu ca ''altzii'' care se dau numai cu masini cu care sunt siguri ca vor castiga....;)

Pitu 01-08-06 12:58

Re: Diverse discutii
 
pana la urma a castigat momo o data si mmv u o data .este 1-1 ,cine mai face bmw de 3500?

shantzu 01-08-06 13:57

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by twwety
pana la urma a castigat momo o data si mmv u o data .este 1-1 ,cine mai face bmw de 3500?

kostas :mrgreen:

Skma 01-08-06 15:34

Re: Diverse discutii
 
Corect! Oricum da dc a plecat momo acasa?! Ca n-am apucat sa-l felicit!:lol:

Gykutzu si atatt 01-08-06 15:35

Re: Diverse discutii
 
Bv Momo pacat ca te a facut la a 3 a ,da nui nimick poate alta data!!!:-P :-P :-P :-P :-P :-P

momo 01-08-06 17:41

Re: Diverse discutii
 
am plecat devreme k a doua zi a trebit sa fiu in bucuresti la 6:30

Skma 01-08-06 18:25

Re: Diverse discutii
 
Ok boss oricum super tare Peugeot-ul tau sa mor !;)

CobraArt 01-08-06 18:39

Re: Diverse discutii
 
Salut, ce mai faceti ma? Locul de intalnire este tot la colt sau s-a mutat in alta parte? Sper sa mai vin si eu pe acolo... ce s a mai intamplat prin Pl?

Vibe 01-08-06 18:43

Re: Diverse discutii
 
Nimic interesant... ;)

CobraArt 01-08-06 18:50

Re: Diverse discutii
 
nu era de mirat... moare incetul cu incetul orasul asta...vb in general

Skma 01-08-06 19:00

Re: Diverse discutii
 
cu totul si cu totul lucruri neinteresante.Noroc cu pitu ca face ce face si mai anima putin atmosfera!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:46.

- Copyright 2026 4Tuning