Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

PlayerSUD 30-10-10 23:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Deci resalut pe toti am revenit si eu in meserie dupa o pauza lunga.
Ma joc din nou dar numai am un ENB calumea si asta e trist dar totusi am facut o masinutza cu un ENB slab si n-a iesit cum trebe SUD.

BMW E30

Choby 30-10-10 23:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
andyy aaaaaaaaa facut bubaa !!!! xD Se intampla si la case mai mari !

..::AnDy007::.. 31-10-10 07:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Choby (Post 3771184)
andyy aaaaaaaaa facut bubaa !!!! xD Se intampla si la case mai mari !

da....am derapat cam urat si masina se facuse praf....dar asta e o fac din nou:|

TFK 31-10-10 07:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by PlayerSUD (Post 3771148)
Deci resalut pe toti am revenit si eu in meserie dupa o pauza lunga.
Ma joc din nou dar numai am un ENB calumea si asta e trist dar totusi am facut o masinutza cu un ENB slab si n-a iesit cum trebe SUD.

BMW E30

dar totusi, cine esti?

PlayerSUD 31-10-10 09:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by TFK (Post 3771502)
dar totusi, cine esti?

Pai daca te uiti in primul thread de la SLRR atunci ma vezi ca eram acolo numa ca m-am lasat de jucat din cauza placii video...dar acuma am o alta placa:D

Maryus_x90 31-10-10 11:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by krysty_kry (Post 3735159)
baietii am si eu o rugaminte..........sunt nou pe SLRR2.3.0.........si as vrea sa stiu daca aveti vreo rezolvare pt eroarea aia cu ''don't send'' din joc.........ms mult all

download-eaza versiunea mea de la semnatura...nu vei avea chiar asa de multe erori, dar vor mai fi, e un joc destul de vechi si nu prea pot fi facute multe chestii in privinta "don.t send" ....bafta


Quote:

Originally Posted by narcotycul (Post 3743686)
La dacia 1310 pozitia camerei este foarte joasa, cum se poate modifica?

main.cfg -ul masinii-il gasesti in scripts si il deschizi cu notepad si cauta pe acolo....numai retin exact unde e...daca te uiti atent trebuie sa il gasesti


Quote:

Originally Posted by Choby (Post 3764159)
exista ceva sa convertesc screenshoturile mai usor ? sa le fac Jpb sau png

dds converter...dar preferabil este sa ramai la photoshop deoarece nu se pierde din calitatea pozei


Quote:

Originally Posted by PlayerSUD (Post 3771674)
Pai daca te uiti in primul thread de la SLRR atunci ma vezi ca eram acolo numa ca m-am lasat de jucat din cauza placii video...dar acuma am o alta placa:D

ia ultimele reflectii ale jocului de pe gom(benny reflections) alege una dintre ele care vrei, dati setarille la placa video la maxim, daca mai stii cum :D si numai folosii enb....

narcotycul 31-10-10 11:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ..::AnDy007::.. (Post 3770791)
ca veni vorba de rally cars


AUDI QUATTRO Pikes Peak

Da-mi si mie masina asta...

Maryus_x90 31-10-10 12:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by narcotycul (Post 3771980)
Da-mi si mie masina asta...

o gasesti pe gom , car by Fox68, pj by maryus_x90 :D http://street-legal-mods.com/page-1304.xml

StreetStyle22 31-10-10 12:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Aveti idee de unde e intercoolerul cu Greedy ?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1288371466

TFK 31-10-10 12:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
cel mai probabil devils v6 cu decal :/

..::AnDy007::.. 31-10-10 12:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
*puneti pls cateva site-uri de descarcat moduri ca nu mai am decat gom si srll dmon si vstanced...
SAAB AERO drift wannabe

bulghy 31-10-10 19:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
my cars :X

royal17 31-10-10 19:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bulghy (Post 3773134)
my cars :X

daca ai mai umbla putin la grafica ai fi alt ceva


Ceva mai vechi:P

bulghy 31-10-10 19:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
e la maxim :( dar am o problema... imi apare o diferenta de coloare la anumite masini pe portiera ..... uitate la e30 sa vezi .....la dacie nu imi apare

FesnicIlie 31-10-10 20:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
oare il gasesc undeva ?


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning