Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

franz34sm 21-04-13 13:51

Re: discutii Satu Mare
 
Gata, am refuzato pe femeia cu Opelu. M-am mai uitat inca odata mai atent la masina aia, si am observat citeva maruntisuri, care ma deranjeaza. Si anume : pe cauciucuri scria Made in Romania, apoi m-am uitat sa vad daca se pot inchide oglinzile laterale, si cum am vrut sa trag un pic de ea, sa vad daca se inchid, am ramas cu plasticu in mina, o iesit plasticu de la loc. Ce rahat de masina. De mine poa sa aiba Opelu 10.000 de km, ca tot nu-mi mai trebuie. Ce fraier sint, am vrut sa dau Honda pe un Opel, io nu-s normal.

ErdVento 27-04-13 17:19

Re: discutii Satu Mare
 
Buna,

Sapt. viitoare vreau sa achizitionez un kit xenon H4 bixenon.
Unde gasesc in sm un magazin/atelier/etc. unde pot cumpara kit marca Thunder?

mersi.

one.of.the.many 27-04-13 23:15

Re: discutii Satu Mare
 
care imi zice si mie un garaj de inchiriat?
as vrea sa "repar" si eu masina putin
m-am tot plimbat si prin carpati si am vazut ca acolo sunt mai mari, da nu era nici unu de inchiriat, nu ar strica sa aiba curent si la un pret cat mai bun
dau o bere rece care imi da un pont bun

bujuKYL 31-05-13 14:29

Re: discutii Satu Mare
 
Careva pe aici cu Opel Astra Bertone? daca da, si s-a gandit ca vrea sa vina Duminica in data de 16 iunie la dragracing oradea, este asteptat la Benzinaria Petrom la iesirea din Satu-Mare catre Carei. Va multumesc(sunte-ti astepti intre ora 6:30-7 maxim, dimineata bineinteles)

veveve 03-07-13 19:48

Re: discutii Satu Mare
 
5 Attachment(s)
E30 Fest Brasov

SM 88 VOX 03-07-13 21:21

Re: discutii Satu Mare
 
Foarte frumos! Felicitari! :pistoles:

dj dodo 04-07-13 08:00

Re: discutii Satu Mare
 
felicitari!!!!! tine-o tot asa....

raul_rebelul2005 04-07-13 13:35

Re: discutii Satu Mare
 
diploma "cel mai frumos mormait":):).....tare asta,faina excursie ai avut Nicule,mai pune poze si cand te-ai imbatat:)

szambi77 04-07-13 22:42

Re: discutii Satu Mare
 
Felicitari Nicu ! Faine poze !

Bleahhh 06-07-13 22:51

Re: discutii Satu Mare
 
baieti maine de la ora 18.00 tot in aceeasi locatie?

ratcatalin16 07-07-13 10:43

Re: discutii Satu Mare
 
bai...nu ma duc la tara da undeva tre sa ies,e cuptor nu alta!
daca nu desfac butoiu cu bere ma prezint si eu :lol:
...la 18?

Bleahhh 07-07-13 11:22

Re: discutii Satu Mare
 
scuze cata dar, a intervenit o mica problema(caldura) si s-a amanat pana la ora 20

ratcatalin16 07-07-13 16:33

Re: discutii Satu Mare
 
:lol: da,da,da..,

Bleahhh 07-07-13 21:58

Re: discutii Satu Mare
 
5 Attachment(s)
o intalnire frumoasa :D

ratcatalin16 08-07-13 10:54

Re: discutii Satu Mare
 
cre ca scriem in alt topic :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=3hwQJ...yer_detailpage
...ne mutam aici?
https://forum.4tuning.ro/195-satu/340...a/page-34.html


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning