![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
;) asta am si vrut ...o familie" VW
Filumletu este facut de Zeta ;) ... mai are de invatat" , + sta prost pe partea hardware |
Re: Golf 4 - My Angel!
ma fac eu mare...sa vezi atunci 8) :-P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
ce frumos e golfu ala negru mat din filmulet :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
get drunk with cold water ...Kitsch style ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Foarte tare clipul....masini de masini ....bravo baieti!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
esti undercover la timisoara? :o vii si tu la worthersee? cand plecati?
lasa un numar de telefon pe PM, poate ne vedem, aici, acolo, who knows :) Have a nice day, maine trec sa ma pozez cu JOK'u :lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
worthersee?? ... :D , poate cu alta masina ,cu asta in niciun caz ;)
"Pacat ca nu a fost vremea ok :sad: ...., next time ;)" |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
....8)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
M-ai pierdut:???: ce-i cu portocalele alea?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Marica, "Bumper Lights/Corner Lights/Side Markers" (poza)
+ lupa oem , sper sa le readuc la viata 8) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Am inteles:D o sa arate frumos ,dar am o intrebare idioata....ai ceva protocaliu cu ce sa se asorteze? sau nu`i neaparat?:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...."cu semnalele din far " , nu are treaba asortatul,mai ales la mine ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Bravo domnu Jock !!
Imi place ideea , hai cu ele sus ;) . Sa stapanesti sanatos farurile ! |
Re: Golf 4 - My Angel!
Buna achizitie,nu-i pui si lucasurile tot portocalii?
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:37. |
- Copyright 2026 4Tuning