Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 03-05-12 23:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
;) asta am si vrut ...o familie" VW

Filumletu este facut de Zeta ;) ... mai are de invatat" , + sta prost pe partea hardware

Zeta 04-05-12 08:30

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ma fac eu mare...sa vezi atunci 8) :-P

GopPo 09-05-12 00:41

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ce frumos e golfu ala negru mat din filmulet :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jock 09-05-12 17:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
get drunk with cold water ...Kitsch style ;)

Gangstah 13-05-12 22:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Foarte tare clipul....masini de masini ....bravo baieti!

broanca 14-05-12 02:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
esti undercover la timisoara? :o vii si tu la worthersee? cand plecati?
lasa un numar de telefon pe PM, poate ne vedem, aici, acolo, who knows :)

Have a nice day, maine trec sa ma pozez cu JOK'u :lol:

jock 14-05-12 17:59

Re: Golf 4 - My Angel!
 
worthersee?? ... :D , poate cu alta masina ,cu asta in niciun caz ;)

"Pacat ca nu a fost vremea ok :sad: ...., next time ;)"

jock 16-05-12 12:01

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
....8)

Marica 16-05-12 13:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
M-ai pierdut:???: ce-i cu portocalele alea?

sorin gti power 16-05-12 13:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 5025698)
....8)

bravo ... imi place taci si faci , hai cu ele sus acum frate

jock 16-05-12 13:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Marica, "Bumper Lights/Corner Lights/Side Markers" (poza)

+ lupa oem , sper sa le readuc la viata 8)

Marica 16-05-12 14:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Am inteles:D o sa arate frumos ,dar am o intrebare idioata....ai ceva protocaliu cu ce sa se asorteze? sau nu`i neaparat?:D

jock 16-05-12 14:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...."cu semnalele din far " , nu are treaba asortatul,mai ales la mine ;)

Rulez 16-05-12 18:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Bravo domnu Jock !!
Imi place ideea , hai cu ele sus ;) .
Sa stapanesti sanatos farurile !

_Cox_ 16-05-12 21:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Buna achizitie,nu-i pui si lucasurile tot portocalii?


All times are GMT +2. The time now is 10:32.

- Copyright 2026 4Tuning