Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 12-02-10 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 3078338)
Dc sare toata lumea in capul lui daffy?Poate omu nu are banii sa dea acuma de permis,toate taxele s-au scumpit,scoala de soferi s-a scumpit si este din ce in ce mai greu sa ajungi sa dai de permis.Pe dealta parte si Lucian are dreptate daca tot te imprumuti imprumutate cu cap,o sa mergi pe jos la 40 de ani.Dar si daca isi ia permisul nu ar fi putin inutil ca nu are cu ce sa mearga.

Acestea fiind spune ii dau un sfat lu daffy: Angajeazate si fa ceva util cu bani,ca de cateva lunii bune ai cam tot fost angajat :) .

Si nu te mai imprumuta de banii sa te duci in club ca nu rezolvi nimica,degeaba te distrezi o noapte daca te chinui sa dai banii inapoi,mai bine strangi o saptamana si te duci o noaptea sa sti ca nu ai de dat banii inapoi dupa.


dar a pomenit cineva ceva de imprumutat????

cozo 15-02-10 12:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nici o cearta nimic????? :lol:

daffy duck™ 15-02-10 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce cacao cearta.....haideti sa vedem ce facem luna viitoare....

uite subiect de discutie :
unu la radio zice acum ca s-a luat la cearta cu unu prin trafic si ala a scos pistolul la el :lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 15-02-10 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate vroia sa ii dea un foc ...

daffy duck™ 15-02-10 12:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da...posibil:lol::lol::lol::lol::lol:

sau sa il scape de ratele de la banci...doar apasa pe tragaci:lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 15-02-10 12:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
reamintim si aici ... care se mai simt cu musca pe caciula si nu au adus copia dupa C.I ( nu cred ca mai are cineva B.I ) ... sa o faca cat mai rpd personal sau @mail lui tataie.

daffy duck™ 15-02-10 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai sa dau si io un telefon la litoral sa aduc aminte

Lucian_GXZ 15-02-10 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cine nu e gata, il luam cu lopata.. se va face act aditional cand vom avea toate c.i-urile de la toti membrii din ct...

daffy duck™ 16-02-10 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci astazi, am avut de trecut competenta la limba si literatura romana pentru bac
deci ce subiect am tras io de acolo , era perfect.....mass-media si Vacanta Mare :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

bine-inteles ca am trecut :lol::lol::lol::lol:

vineri bem cu totii ( fiecare pe banii lui logic)!!!!!!!!!!!!!!!

va salut!

kimi 16-02-10 14:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bafta la BAC Daffy ??
Sa ne faci cinste pe banii nostrii daca iei BAC ul :lol:

RoByNeT 16-02-10 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma :) poate cand ne`am intalni peste 50 de ani o sa ne scoti si tu la o apa plata cu lamaie daia de 5 lei din diham

Lucian_GXZ 16-02-10 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau poate doar lamia, ca o taiem in mai multe felii si ajunge la toata lumea, mai luam o cola la 2.5L de-afara si le cerem 20 de paie... :))

cozo 17-02-10 00:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3091627)
deci astazi, am avut de trecut competenta la limba si literatura romana pentru bac
deci ce subiect am tras io de acolo , era perfect.....mass-media si Vacanta Mare :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

bine-inteles ca am trecut :lol::lol::lol::lol:

vineri bem cu totii ( fiecare pe banii lui logic)!!!!!!!!!!!!!!!

va salut!

felicitari! bafta in continuare cu bac-ul si sa te tii de treaba cu scoala nu mai taia frunze la ciini ca nu le vor minca. eram mai tinar ca tine cind mi-am dat si eu seama! :lol:
incearca sa dai mai putin din gura si mai mult din miini.

kidu2006 17-02-10 00:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3092020)
Bafta la BAC Daffy ??
Sa ne faci cinste pe banii nostrii daca iei BAC ul :lol:

Ia o octava /: )
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3090266)
cine nu e gata, il luam cu lopata.. se va face act aditional cand vom avea toate c.i-urile de la toti membrii din ct...

Ce pui manzule la cale?
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3093955)
felicitari! bafta in continuare cu bac-ul si sa te tii de treaba cu scoala nu mai taia frunze la ciini ca nu le vor minca. eram mai tinar ca tine cind mi-am dat si eu seama! :lol:
incearca sa dai mai putin din gura si mai mult din miini.

Buna asta :))

Lucian_GXZ 17-02-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3094024)
Ce pui manzule la cale?

Inferno MotorSport a devenit Asociatie Club Sportiv - in perfecta legalitate :rolleyes2 ... altceva nimic :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 11:15.

- Copyright 2026 4Tuning