![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
dar a pomenit cineva ceva de imprumutat???? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici o cearta nimic????? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce cacao cearta.....haideti sa vedem ce facem luna viitoare....
uite subiect de discutie : unu la radio zice acum ca s-a luat la cearta cu unu prin trafic si ala a scos pistolul la el :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate vroia sa ii dea un foc ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da...posibil:lol::lol::lol::lol::lol:
sau sa il scape de ratele de la banci...doar apasa pe tragaci:lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
reamintim si aici ... care se mai simt cu musca pe caciula si nu au adus copia dupa C.I ( nu cred ca mai are cineva B.I ) ... sa o faca cat mai rpd personal sau @mail lui tataie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai sa dau si io un telefon la litoral sa aduc aminte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cine nu e gata, il luam cu lopata.. se va face act aditional cand vom avea toate c.i-urile de la toti membrii din ct...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci astazi, am avut de trecut competenta la limba si literatura romana pentru bac
deci ce subiect am tras io de acolo , era perfect.....mass-media si Vacanta Mare :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: bine-inteles ca am trecut :lol::lol::lol::lol: vineri bem cu totii ( fiecare pe banii lui logic)!!!!!!!!!!!!!!! va salut! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bafta la BAC Daffy ??
Sa ne faci cinste pe banii nostrii daca iei BAC ul :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma :) poate cand ne`am intalni peste 50 de ani o sa ne scoti si tu la o apa plata cu lamaie daia de 5 lei din diham
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau poate doar lamia, ca o taiem in mai multe felii si ajunge la toata lumea, mai luam o cola la 2.5L de-afara si le cerem 20 de paie... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
incearca sa dai mai putin din gura si mai mult din miini. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:15. |
|
- Copyright 2026 4Tuning