![]() |
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
1 Attachment(s)
Calendaristic e iarna dar practic e toamna...
O poza de la mine ... e facuta anul trecut pe Faleza din Galati, faceam si anul asta dar daca nu este zapada ...:???: |
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
1 Attachment(s)
si mai bine , 2 jumate .....
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
2 Attachment(s)
zici ca aia 2 sunt man in black
;) inca 2poze si de la mine |
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
2 Attachment(s)
..asa o fi in paradis...?:D
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
f tare frate peisajul de iarna..daca mai ai, mai baga ;-)
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
1 Attachment(s)
inca uan nemodificata .. adica doar marginile si semnatura
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
ce aveti ma cu masina omului ? :D
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
2 Attachment(s)
noi nu avem nimik....
da ea ce a avut cu noi ..?:D |
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
Quote:
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
1 Attachment(s)
una de plictiseala ... sa nu imi sariti in cap ca nu sunt pro :oops: :oops:
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
Poze cu natura iarna ar trebui sa mai am ... Dar trebuie sa le caut ca sunt pe un CD... Imediat ce le gasesc le postez ...
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
5 Attachment(s)
Am gasit niste fotografii ... sper sa va placa :D
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
invata photoshop .. peisajele dp acolo te ajuta
|
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
1 Attachment(s)
polo water
"ascultati" poza .. cu boxele deschise :D |
Re: Fotografii .. care bat inspre artistic facute de voi !
2 Attachment(s)
:) .. tryouts ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
|
- Copyright 2026 4Tuning