![]() |
|
Re: Diverse discutii
ceva toba..evacuare..ca si eu tot asta ma chinui sa inteleg..
oricum, felicitari T@Z. iti urez sa-ti vada multi evacuarea in demaraj :)) . |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
matiz\BMW sound
|
Re: Diverse discutii
orcum sa vezi MOMO CONTRA BMW
|
Re: Diverse discutii
:lol: care s-a lasat cu o mare pacaleala petru mine :lol: ... 3,5l din partea bmw-ului
oricum show-ul a fost asigurat... zic eu |
Re: Diverse discutii
da intradevar ai fost o stea in seara asta
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
da tu chiar nu ai stiut ce motore are eu am crezut ca faci la oha am crezut ca e 3500 tu nu l ai auzit ?
|
Re: Diverse discutii
mi-a zis un tovaras acu ceva timp de bmw-ul ala dar am uitat complet... puii mei... sper k nu m-am facut de cacao...
|
Re: Diverse discutii
e lasa orcum ai fost simpatic
nu mai zic ca a plecat cu a 2 |
Re: Diverse discutii
ce a facut mey ?
|
Re: Diverse discutii
daR sincer toata stima pt momo
|
Re: Diverse discutii
pai draga tng momo a fost un simpatic in seara asta
sa dat cu mmw cu motor de{1.8} defpat nu ia spus decat de 1.8 a uitat si de restu ..de 1700 cc asa ca momo a incercat orcum a fost tare nu am ce zice |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
nu e vb deci momo e nevinovat el nu a surprins pe nimeni in schimb a facut spectacol
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning