Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

bogdan_wrc 31-07-06 07:27

Re: Diverse discutii
 
ceva toba..evacuare..ca si eu tot asta ma chinui sa inteleg..

oricum, felicitari T@Z. iti urez sa-ti vada multi evacuarea in demaraj :)) .

Skma 31-07-06 08:30

Re: Diverse discutii
 
Quote:

deci ce si-a facut taz la masina ca nu mai inteleg nimci
Pai mai dai si tu pe colt sau pe la sala!:twisted:

ph87gms 31-07-06 12:59

Re: Diverse discutii
 
matiz\BMW sound

alex2see 31-07-06 22:42

Re: Diverse discutii
 
orcum sa vezi MOMO CONTRA BMW

momo 31-07-06 22:44

Re: Diverse discutii
 
:lol: care s-a lasat cu o mare pacaleala petru mine :lol: ... 3,5l din partea bmw-ului
oricum show-ul a fost asigurat... zic eu

alex2see 31-07-06 22:45

Re: Diverse discutii
 
da intradevar ai fost o stea in seara asta

momo 31-07-06 22:48

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see
da intradevar ai fost o stea in seara asta

pfoai... m-ai spart! mersi oricum pentru sustineri... asta e... tzeapa, mi-am luat tzeapa, dar a fost frumos

alex2see 31-07-06 22:50

Re: Diverse discutii
 
da tu chiar nu ai stiut ce motore are eu am crezut ca faci la oha am crezut ca e 3500 tu nu l ai auzit ?

momo 31-07-06 23:00

Re: Diverse discutii
 
mi-a zis un tovaras acu ceva timp de bmw-ul ala dar am uitat complet... puii mei... sper k nu m-am facut de cacao...

alex2see 31-07-06 23:02

Re: Diverse discutii
 
e lasa orcum ai fost simpatic
nu mai zic ca a plecat cu a 2

tng 31-07-06 23:10

Re: Diverse discutii
 
ce a facut mey ?

ph87gms 31-07-06 23:16

Re: Diverse discutii
 
daR sincer toata stima pt momo

alex2see 31-07-06 23:28

Re: Diverse discutii
 
pai draga tng momo a fost un simpatic in seara asta
sa dat cu mmw cu motor de{1.8} defpat nu ia spus decat de 1.8 a uitat si de restu ..de 1700 cc asa ca momo a incercat orcum a fost tare nu am ce zice

ph87gms 31-07-06 23:31

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see
pai draga tng momo a fost un simpatic in seara asta
sa dat cu mmw cu motor de{1.8} defpat nu ia spus decat de 1.8 a uitat si de restu ..de 1700 cc asa ca momo a incercat orcum a fost tare nu am ce zice

momo ne surprinde pe zi ce trece ... avem un mustang so da cu el

alex2see 31-07-06 23:36

Re: Diverse discutii
 
nu e vb deci momo e nevinovat el nu a surprins pe nimeni in schimb a facut spectacol


All times are GMT +2. The time now is 01:25.

- Copyright 2026 4Tuning