![]() |
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
Dar, in si din 2013, din pozitia ajunsa ce va face pentru automobilismul zonei de est ? asta ma intereseaza concret, asta astept din pasiunea domniei sale |
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
1 Attachment(s)
Turul Europei nu stiu ce an Ionel Malaut copilot si Dacia Sport Turbo a lui Nicu Grigoras
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
2 Attachment(s)
Quote:
iar cealalta poza "autoturism 1984/01" |
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
1 Attachment(s)
:-P:-P:-P:-P:-P
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Mai sta pe drum spatele? Defapt sigur nu ai avut cum s-o incerci cu mai mult de 20km/h in parcare.
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Au aparut si aici pamfletari cu criticile. Ba voua, nu va doresc decat SANATATE, asta daca stiti bancul cu sanatate. Masinile alea facute pe genunchi in spatele blocului, va bate la cur plasticele voastre NEACHITATE. Va nascut mamele voastre in mertane si bemveuri. De aia, nu posteaza lumea proiectele interesante aici.
Va doresc tot raul din lume asupra voastra, pacalicilor. PS: Daca se sterge postul asta, sau ma baneaza miei, nici o problema, revin, mai devreme sau mai tarziu, poate asa reusim sa scapam de unele lichele de aici. |
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Quote:
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Este greu in zilele noastre sa faci performanta pe Dacia 1xxx, din multe si multe motive, dar prezenta la coasta a unei Dacii vechi, va face sa creasca inima in multa lume de pe margine :-) (ca fapt difers la etapa de la Sinaia 2011, cand a participat Bercioiu Mihail/ Dacia 1100, la coborare lumea aplauda, poate chiar mai tare ca la masinile cu sute de cai, in ciuda timpului scos)....dar cati stiu cat de greu este sa faci, macar o replica a unei masinii din '80-'90???
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
Asa este George! Ai perfecta dreptate.:-)
|
Re: Cand au inceput circuitele in Romania?
precizez puntea a fost deformata pe banc sub indrumarile unui om care piloteaza sportive pe la coasta am reusit sa o aduc la -5 grade ,acea sportiva ce alearga si acum are la fel -5 masina a fost demontata integral sudata cordon din 2 in 2 cm tot ce tine imbinare caroserie iar asamblarea a fost facuta pe genunchi in fata blocului adica toata vara am avut noroc cu cea de -a doua masina cu care am reusit sa alerg peste tot sa pot sa o termin pe ceea de rally masina sta foarte bine pe sosea am nevoie de o cutie mai scurta dar pe viitor ma folosesc de am momentan o sa urc o filmare onboard cat de curand sunt multumit ,imi pup dulce fanii si acest moderator care latra in mod selectiv dragutule dk esti frustrat si vrei sa te simti bine vreodata te astept la brasov sacele la un suc si te las sa te plimbi cu ea papagalule cand o sa faci si tu 1 % din ce am facut eu si o sa treci si tu prin ce am trecut eu atunci sa scrii cacat cu ochiii ce esti tocmai am vomitat in gura seara buna
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:23. |
|
- Copyright 2026 4Tuning