Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cafeneaua Ieşenilor (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/11994-cafeneaua-iesenilor.html)

drobet@ 08-06-09 12:54

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
salutare tuturor, ne primiti si pe noi printre voi? :(

skimpy 08-06-09 14:07

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
meteorshop, multumesc pentru intentie, dar am facuta deja programarea:)

drobet@ bine ai venit.
prezinta-ti masina, prezinta-te pe tine, bineinteles la topicurile corespunzatoare.

si bineinteles, iti mai urez odata,
bine ai venit

CRyS` 08-06-09 18:30

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 2389944)
salutare tuturor, ne primiti si pe noi printre voi? :(

Pe parasolarele voastre s-a scris TUNNING iar in semnatura doar TUNING! Te-ai mai hotarat? :P

CoCaine 08-06-09 20:38

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Nu mai fiti carcotasi.Au gresit,au remediat,subiect inchis.

drobet@ 08-06-09 23:29

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
:-)crys cred ca nu ai observat noile parasolare faza cu hotaratu e de mult decis cum va arata pe viitor doresc ca toate cluburile sa fie unite la bine si la greu ca asa e frumos nu uita un lucru toti am plecat de jos





Respecta!Si vei fi respectat

CRyS` 09-06-09 00:55

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Nu prea am observat sorry! Timp de 1 sapt nu am mai urcat Copoul si nu v-am mai vazut parcati in coltzul vostru :D

Bine ati venit printre cei de pe aici. Daca citesti paginile anterioare, stii bine unde ii gasesti pe baieti in fiecare seara! In partea opusa fata de cum parcati voi.

Numai bine :p


Cocaine, nu am vrut sa fiu carcotash :D

MnezO 09-06-09 11:04

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
acolo suntem :P ne-am rezervat parcare:lol: am remediat toate problemele ce tin de originalitate, tuning in loc de tun"n"ing( mai exact parasolarele arata ca in semnatura), umpic cate umpic si avansam

ocaruntu 10-06-09 01:26

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
umpic ? :))))))))))))))))))

andrey_20052002 10-06-09 10:28

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
"nu umpic" , puţān cāti puţān asa se zice voi nu mai stiti limba ,moldoveneasca ?

drobet@ 10-06-09 15:21

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
mai si greseste omu in viata asta nu inseamna ca tre sa,sarim cu gura pe el :-P

MnezO 10-06-09 15:37

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
umpic sau putin sunt corecte din punct gramatical asa ca mergeti la scoala !

zorro6299 10-06-09 15:47

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 2396351)
umpic sau putin sunt corecte din punct gramatical asa ca mergeti la scoala !

Cred ca ai vrut sa zici ...din punct "de vedere" gramatical..... :-P

Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 2396310)
mai si greseste omu in viata asta nu inseamna ca tre sa,sarim cu gura pe el :-P

:-P Bine ai venit pe 4tuning, unde nu ai voie sa gresesti , unde trebuie sa ai mare grija cum formulezi o propozitie , sa nu cumva sa inversesi predicatul cu subiectul , sa nu care cumva sa-ti lipseasca vreo " liniuta ' sau " cratima ' mare grija cate smiles folosesti , nu se stie cand ti-o primesti...aaaa sa nu uit , fara prea multe ".........." puncte , puncte....Ok..??? iar daca nu-ti convine ceva..." ciocu mic" si muta-te pe un forum de Limba si Literatura Romana ca e cam la fel....sau poate ai noroc acolo sa se vorbeascamai mult despre ..masini ...sau diverse..decat despre cat de " gramatical" e ce s-a scris. :rolleyes2 (glumesc desigur, :lol: / sau poate nu :rolleyes2 )

Pace to all.

P.S. Studiati "reguli de postare pe forum " inainte de a posta....:-P:-P:-P , eu incerc sa le invat pe de rost..poate-mi da examen careva :lol:

!!!! Acest post se vrea a fi un pamflet si trebuie luat ca a tare !!!!

ocaruntu 10-06-09 16:02

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
la naiba .... :D

andreyutzu 10-06-09 16:13

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
claudiu tu ai patito pe propria piele de aia dai sfaturi :))

zorro6299 10-06-09 17:17

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by andreyutzu (Post 2396472)
claudiu tu ai patito pe propria piele de aia dai sfaturi :))

:rolleyes2 Se scrie " ai patit-----o , ok..??? :-P ai nota 5" , ca te cunosc si nu vreau sa te las corigent ( a fost prea bun vinul ,care mi l-a dat spaga taica-tu :-P:-P:-P ) 8)


All times are GMT +2. The time now is 08:54.

- Copyright 2026 4Tuning