![]() |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
honda beat , sa puna altcineva poza ca nu am inspiratie :(
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
ma intreb daca tu stii ce masina este..sau o pui sa ne dam toti cu pararea si s-o cautam de nebuni :evil::?:
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
Ford Tudor?
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
Siebert Ford
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
Siebert este producator de ambulante si dricuri, Ford e producator auto, daca crezi ca ai gasit modelul, pune si modelul, anul, eventual si un link de confirmare.
Quote:
Dupa cum am spus mai sus, mai mult ca sigur ca paulito nu stie ce masina a pus, la nr lui de posturi, nici nu cunoaste jocul poate, se gandeste ca daca a pus poza, afla lumea ce masina e..si asa afla si el ;) deci, detalii....... |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
1 Attachment(s)
1940 Siebert Ford Service Car
1941 Siebert Ford Ambulance |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
posibil, are 2 usi in plus, dar seamana destul de mult, mai putin aerisirile de la motor care din unghiul in care e facuta poza, nu prea se distinge bine, dar eu zic ca pare un Ford Siebert 40-41..
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
1 Attachment(s)
Au trecut 2 zile deja , pun eu poza
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
tata safari
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
1 Attachment(s)
tata safari 2011
(sursa : http://autocar77.blogspot.com/2011/0...fications.html) :arrow::arrow::arrow: later edit: scuze , am pus cam in acelasi timp si nu ti-am vazut postul , ti-am luat randu:oops: |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
1 Attachment(s)
Mazda GLC
|
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
eu zic sa te mai gandesti ca nu-i aia..
si ce-ai pus tu e ford torino , cam simplu |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
hyundai pony
iar cea galbena ford torino |
Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
pune poza :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:30. |
- Copyright 2026 4Tuning