Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/111609-joc-interactiv-ghiceste-masina.html)

Jink 15-03-12 16:21

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
honda beat , sa puna altcineva poza ca nu am inspiratie :(

paulito 19-03-12 19:02

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
http://fc09.deviantart.net/fs46/f/20..._gregoryja.jpg ?

florin_cars 21-03-12 12:07

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
ma intreb daca tu stii ce masina este..sau o pui sa ne dam toti cu pararea si s-o cautam de nebuni :evil::?:

Gorby 23-03-12 23:04

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Ford Tudor?

BlueAngel 24-03-12 01:55

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Siebert Ford

florin_cars 24-03-12 09:55

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Siebert este producator de ambulante si dricuri, Ford e producator auto, daca crezi ca ai gasit modelul, pune si modelul, anul, eventual si un link de confirmare.



Quote:

Originally Posted by Gorby (Post 4947192)
Ford Tudor?

iar Tudor, s-a facut in n varinate, ani de zile :twisted:



Dupa cum am spus mai sus, mai mult ca sigur ca paulito nu stie ce masina a pus, la nr lui de posturi, nici nu cunoaste jocul poate, se gandeste ca daca a pus poza, afla lumea ce masina e..si asa afla si el ;)

deci, detalii.......

BlueAngel 24-03-12 11:11

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
1940 Siebert Ford Service Car
1941 Siebert Ford Ambulance

florin_cars 24-03-12 21:25

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
posibil, are 2 usi in plus, dar seamana destul de mult, mai putin aerisirile de la motor care din unghiul in care e facuta poza, nu prea se distinge bine, dar eu zic ca pare un Ford Siebert 40-41..

george_braila 27-03-12 20:41

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
Au trecut 2 zile deja , pun eu poza

240sx 27-03-12 21:37

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
tata safari

Jink 27-03-12 21:46

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
tata safari 2011
(sursa : http://autocar77.blogspot.com/2011/0...fications.html)
:arrow::arrow::arrow:

later edit: scuze , am pus cam in acelasi timp si nu ti-am vazut postul , ti-am luat randu:oops:

sl_tgv 27-03-12 21:56

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
Mazda GLC

Jink 27-03-12 21:59

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
eu zic sa te mai gandesti ca nu-i aia..
si ce-ai pus tu e ford torino , cam simplu

240sx 27-03-12 22:33

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
hyundai pony

iar cea galbena ford torino

Jink 27-03-12 23:13

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
pune poza :)


All times are GMT +2. The time now is 05:30.

- Copyright 2026 4Tuning