![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba numai va luati de el ....cand nu ai bani nu prea poti face nimic e aiurea nu te poti apuca de nimic o arzi toata ziua pe net asta daca ai asa ca daca vreti sa-l ajutati cautatii un loc de munca. Daffy vezi ca se deschide cora aici la mn in SUN plaza vezi poate reusesti orice venit e bun nu fi fatalau
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms bogdy...o sa vad ce si cum....ce se deschide pe acolo....am auzit de mall-ul ala
momentan am gasit un job destul de ok, sa ma plimb cu un scuter si iau niste bani fff frumos ( fetele de pe bagnote sunt barbierite :lol: ) ne povestim pe mess |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ma ca am io grija....si oricum....cat crezi ca mai tine vremea asta?....o saptamana sa zicem...pe urma e free la plimbat :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) da ma... ce-ai ma... se gasesc garla blocante acum.. ca baietii cu driftu nu le mai sparg.. au sudate acum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba care i sterg posturile lu goppolicious?sa se ia de urechi si sa vina la mn sa i dau un sut in fund :D
ps:nu creca vin in za club bicoz n am bani. o sa i iau un breloc lu a mea de sf valentin si aia e...brici :D diseara ce facem?eu nu vin cu idei ca sunt ca cave man...stau doar prin grote :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu am sters posturile. pentru ca am facut impreuna o tiganie curata din threadul asta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam cand o sa aflam de intalnire????
io astept mesaj sau telefon de la unu din voi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu diseara nu ajung. Distractie placuta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dc sare toata lumea in capul lui daffy?Poate omu nu are banii sa dea acuma de permis,toate taxele s-au scumpit,scoala de soferi s-a scumpit si este din ce in ce mai greu sa ajungi sa dai de permis.Pe dealta parte si Lucian are dreptate daca tot te imprumuti imprumutate cu cap,o sa mergi pe jos la 40 de ani.Dar si daca isi ia permisul nu ar fi putin inutil ca nu are cu ce sa mearga.
Acestea fiind spune ii dau un sfat lu daffy: Angajeazate si fa ceva util cu bani,ca de cateva lunii bune ai cam tot fost angajat :) . Si nu te mai imprumuta de banii sa te duci in club ca nu rezolvi nimica,degeaba te distrezi o noapte daca te chinui sa dai banii inapoi,mai bine strangi o saptamana si te duci o noaptea sa sti ca nu ai de dat banii inapoi dupa. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu am baterie la telefon asa ca va rog sa luati legatura cu marius sau cu sorin
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning