![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
parerea mea este ca initiativa lui daffy e buna. nu ar trebui sa-l luam la 11 metri doar pentru asta. poate fi tras de urechi in alte privinte: ca vorbeste mult si prost, k da sfaturi aiurea.
el a facut o propunere.as vrea sa mai aud si alte propuneri sa vedem ce putem sa facem. eu as avea o propunere: mergem la cursa lui sebastian, dar mergem mai devreme si ne oprim undeva luam ce trebuie si uncingem un gratar acolo! ce ziceti? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat tot e vorba de banuti aici daffy astept banii de la amenda aia care am luato cu tine cunascatoru de strazi fara politie:d
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@matrix: mergem sa ne uitam....este un eveniment care nu necesita prezentarea cu vreo masina....mai ales k nu avem 4wd in club. ce vrei sa zici....ca daca nu se prezinta nimeni de la noi la 4tuning, tu nu te duci sa te uiti la show? asta inseamna k esti aplaudac? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
.. irecuperabil... ai facut rost ca sa te duci in club.. cum ziceam si mai sus... decat iesiri.. mai bine pui ban pe ban si faci ceva si pentru permisu ala... imprumta-te cu cap.. ca pe la 30 de ani o sa observi ca ai numai seri in cluburi si tot in statie la tramvai stai... cum crezi.. e chiar treaba ta.. pe mine/noi nu ne intereseaza ce faci... atunci cand nu te vei mai putea conforma cerintelor clubului vei fi pus in tema... nu se poate fara permis la infinit.. gandeste mai mult.. si vorbeste mai putin si cu ceva mai mult cap... vrei sa te trezesc la realitate brusc? NU VEI CASTIGA LA 6/49.. trebuie sa faci ceva... ...macar ia-ti bilete... ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai hai sa zicem ca pun ban la ban pt permis.....io dupaia ce fac?...numai am si io viata, numai ies la un suc la chestii de genu'???
pana in momentul in care voi gasii un job din care as putea sa imi achit si scoala de soferi...mai e putin ti se pare ca vreau sa stau fara permis??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
nu compara un event legal cu un expo....la expo daca nu ai stand....te arata putin cu degetul, atat de putin incat nimeni nu vede dar la un event legal...fiecare club ( sa zicem) vine cu 1-2-3 masini si participa si tot clubul nostru sta pe dreapta .... atunci esti aratat cu degetul mult si bine, crede-ma ca asa se va intampla si la legale, nu doar aici....io unu prefer sa stau in casa.....nu vad rostul sincer masini 4wd pe zapada am vazut garla la ikea cand a inceput zapada.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu unul ma voi duce. daca vreti...ma gasiti acolo.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne vedem vineri
o seara cat mai placuta in continuare! P.S tataie, astept telefon sa imi zici ce si cum pt vineri, asta dupa ce vorbiti intre voi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o seara splendida si dumneavoastra, domnilor
cu stima si respect |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
|
- Copyright 2026 4Tuning