![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
foarte frumoasa masina,mult noroc cu ea si se3 vede pasiunea si munca depusa
|
Re: Golf 4 - My Angel!
daca vrei sa vopsesti bara fata am gasit eu pe cineva care cere bani ok. dupa ce vine de la clean-uit bara mea o duc acolo la vopsit si te anunt daca a iesit ok. cu ocazia asta poate ne intalnim sa imi arati si mie masina ca nu am vazut-o pana acum. salutare!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc
..pana la vopsea mai am multe de facut ;) , anul asta sper sa le rezolv |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
..am incercat 205/40 ...nu imi place :sad:
o sa incerc si 215/40 ,daca nu imi place raman la 205/45 ....sau ??,poate schimbam si jantele cu ceva frumos pe 18:twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
De ce 18 si nu 19, ceva de X5:lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..si niste perne eventual ,nu? :???:
Inca nu am gasit pomul cu bani |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ce idei inflorite de primavara,cine stie daca treci pe 18,dupa aia vrei mai mult,si mai mult,si cine stie la ce jante ajungi :))
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
@ sorin: niste cladiri cu arhtiectura interbelica in proces de restaurare:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
@Jock : Am si eu o intrebare :D , stiu ca tu facusei busonul de la ulei sa stea drept , sa nu mai vina asa intr-o parte .. cum ai facut asta ca ma chinui de vreo 3 zile sa imi dau seama ce si cum sa fac .
Mersi mult !! |
Re: Golf 4 - My Angel!
...este mai complicat ,vorbim pe pm facebook (fa-mi te rog o poza la buson)
ROly?, numai daca gasesc ceva frumos (18 )...si sunt foarte pretentios :twisted: ...de saptamana viitoare revenim la capota stock ,gata cu "baiatul rau" :twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
De ce? Arata foarte bine asa :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
.....;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:56. |
- Copyright 2026 4Tuning