Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

kitz` 11-03-12 06:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
foarte frumoasa masina,mult noroc cu ea si se3 vede pasiunea si munca depusa

bloodflow18 17-03-12 05:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
daca vrei sa vopsesti bara fata am gasit eu pe cineva care cere bani ok. dupa ce vine de la clean-uit bara mea o duc acolo la vopsit si te anunt daca a iesit ok. cu ocazia asta poate ne intalnim sa imi arati si mie masina ca nu am vazut-o pana acum. salutare!

jock 18-03-12 12:20

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc

..pana la vopsea mai am multe de facut ;) , anul asta sper sa le rezolv

jock 02-04-12 09:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
..am incercat 205/40 ...nu imi place :sad:

o sa incerc si 215/40 ,daca nu imi place raman la 205/45 ....sau ??,poate schimbam si jantele cu ceva frumos pe 18:twisted:

_Cox_ 02-04-12 10:32

Re: Golf 4 - My Angel!
 
De ce 18 si nu 19, ceva de X5:lol:

jock 02-04-12 11:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..si niste perne eventual ,nu? :???:

Inca nu am gasit pomul cu bani

sorin gti power 02-04-12 11:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4961747)
..am incercat 205/40 ...nu imi place :sad:

o sa incerc si 215/40 ,daca nu imi place raman la 205/45 ....sau ??,poate schimbam si jantele cu ceva frumos pe 18:twisted:

Se vede ceva frumos in departare :D oare ce e ?

Roly94 02-04-12 14:47

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ce idei inflorite de primavara,cine stie daca treci pe 18,dupa aia vrei mai mult,si mai mult,si cine stie la ce jante ajungi :))

Tweety_rzw 02-04-12 14:58

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by sorin gti power (Post 4961952)
Se vede ceva frumos in departare :D oare ce e ?

Un cazan de golf 4 negru :))

ag22tur 02-04-12 23:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
@ sorin: niste cladiri cu arhtiectura interbelica in proces de restaurare:D

Rulez 03-04-12 08:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
@Jock : Am si eu o intrebare :D , stiu ca tu facusei busonul de la ulei sa stea drept , sa nu mai vina asa intr-o parte .. cum ai facut asta ca ma chinui de vreo 3 zile sa imi dau seama ce si cum sa fac .
Mersi mult !!

jock 03-04-12 09:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...este mai complicat ,vorbim pe pm facebook (fa-mi te rog o poza la buson)

ROly?, numai daca gasesc ceva frumos (18 )...si sunt foarte pretentios :twisted:

...de saptamana viitoare revenim la capota stock ,gata cu "baiatul rau" :twisted:

byJoKeR 03-04-12 09:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
De ce? Arata foarte bine asa :D

jock 03-04-12 11:02

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
.....;)

yg.alex 03-04-12 12:01

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4963533)
...de saptamana viitoare revenim la capota stock ,gata cu "baiatul rau" :twisted:

inteleapta alegere :D


All times are GMT +2. The time now is 23:56.

- Copyright 2026 4Tuning