Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

lover_boy_edu 18-01-12 12:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
aha...ma gandeam ca l-ai schimbat...oricum... baga tare,forta ca o sa iasa ceva INCREDIBIL!!! DE FRUMOS SI DE CURAT!!!!si torpedoooooooo aaa iesit incredibil nu stiu de unde ti-a trecut prin cap sau ai vazut undeva dar totul este marfa!!! astept sa o vad vopsita !SPOR LA TUNING!

jock 21-01-12 19:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
....intalnirea aniversara VWFORUM 9 ani

b08ygs 21-01-12 23:05

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Pana la urma sa tinut... am un coleg de munca care vroia sa vina dar avea impresia ca sa anulat...

jock 21-01-12 23:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...da,dar vremea nu a tinut cu noi :???:

https://www.youtube.com/watch?v=LCgzd...ature=youtu.be

Tweety_rzw 25-01-12 04:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Jock mobilu inzapezit ! 5:00AM !

jock 04-02-12 18:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
...8)

SethBv 05-02-12 11:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4784816)
..ca tot vin sarbatorile :D

Salut, ai montat tu leduri la lupe? Sau asa sunt ele? Daca le-ai pus tu imi poti spune te rog ce leduri ai pus? :)

PS: foarte tare masinuta!

IonutNFS 05-02-12 13:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Mi-a luat cateva ore bune, dar am citit fiecare pagina in parte, cea ce m-a tinut sa ma uit peste toate este pasiunea ta, mai rar asa oameni, ar fi multe de spus dar le sti deja.
Ai tot respectul meu din lume pentru cea ce ai facut, mi-ai schimbat multe idei in cap care le aveam pentru un viitor proiect Golf 4(cand or fi bani sa il cumpar).
Felicitarile mele pentru masina si spor in continuare cu tot ce vrei sa faci.

jock 05-02-12 15:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumes si ma bucur ca va place ;)

SethBv, https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3593953

IonutNFS 05-02-12 16:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4865589)
Multumes si ma bucur ca va place ;)

SethBv, https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3593953

Eu unu ziceam ca atunci cand o sa reusesc sa imi cumpar golf 4 vreau 1.9 ala cu 131 de caluti sa il fac sa arate ca un r32, dar desigur sa o zic mandru ca este un tdi, dar acum nu te supara pe mine dar buza de aniversar mi-a intrat la inima si o sa fac si eu ceva de genul(momentan vise dar de acolo incep toate :D).

jock 05-02-12 18:40

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...da de ce m-as supara? ...chiar ma bucur ca alegi "anniversary" ;) ...cat despre motor ,pe ala il recomand si eu .,1.9 TDI 131' - the best ;)

tzeasta 05-02-12 18:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ce mai facem mai jockonda pe vremea asta ?? ce mai pregatesti acolo la caldurica ?

IonutNFS 05-02-12 19:23

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4865944)
...da de ce m-as supara? ...chiar ma bucur ca alegi "anniversary" ;) ...cat despre motor ,pe ala il recomand si eu .,1.9 TDI 131' - the best ;)

Da, adica m-am informat am vorbit cu multi proprietari si am inteles ca e un motor foarte stralucit si care consuma destul de putin, sunt la o varsta in care vreau sa ma plimb mult si cu bani putini:lol:.

soosy 10-03-12 06:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3593953)
...munca de azi (aripi noi + clean si pozitie in lupa)

imi detaliezi te rog mai exact cum pot sa pun pozitii in lupe...

trebuie sa fac gaura in carcasa lupei,si apoi sa fac un cilindru pentru suportul becului pentru pozitie si atat?

jock 10-03-12 23:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Exact ,cilindru" este exact cel in care intra pozitia ...decupat si lipit pe carcasa lupei


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning