![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-au trimis mesaje la 95% din membri ( cei care erau in cosmote :lol: ) asteptam sa vedem reactiile fiecaruia!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu sunt de acord :) bv pt initiativa.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l-a dat bunicasa afara din casa....si l'am luat io 1 ora la mine sa ii dau o cafea sa se incalzeasca....
P.S cand ne mai faci si noua o vizita bai jaka' ???? mai stam si noi la o vorba, un suc ( deoarece vii cu masina si nu bem alcool:lol::lol::lol: ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
maine s-a facut rezervare ptr ora 22:00 pe numele meu :P ne vdm acolo |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hai hai....ti-am zis io cu poza ta si italienii da? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ne auzim maine sau direct la intalnire.... salut-o pe......zi ca o si pup :lol::lol::lol::lol::lol::lol: =)) =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dupa 1 cred.......vreau sa mai trec si prin bucuresti sa vad o coaja de urs.......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ady : te asteptam la buc la cafea daca vreti...poate veniti si la intalnire eventual
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy...ce zici fah ? mai zambeste mama ta la mine ? ;)) ca ieri era toata un zambet cand m-a vazut :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
exemplul concret este printre noi, Daffy traieste printre noi !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce mai faceti lume?mai traiti?salutari tuturor!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning