Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 04-02-10 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-au trimis mesaje la 95% din membri ( cei care erau in cosmote :lol: ) asteptam sa vedem reactiile fiecaruia!

RoByNeT 04-02-10 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu sunt de acord :) bv pt initiativa.

daffy duck™ 04-02-10 17:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....

jakal 05-02-10 00:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3050646)
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....

hopa.....suspect.....ne pune pe ganduri asta......:lol::lol:

daffy duck™ 05-02-10 01:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-a dat bunicasa afara din casa....si l'am luat io 1 ora la mine sa ii dau o cafea sa se incalzeasca....

P.S cand ne mai faci si noua o vizita bai jaka' ???? mai stam si noi la o vorba, un suc ( deoarece vii cu masina si nu bem alcool:lol::lol::lol: )

jakal 05-02-10 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..

87MTX 05-02-10 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3052210)
hopa.....suspect.....ne pune pe ganduri asta......:lol::lol:

suspect suspect de dragutza mamica lui daffy :P

maine s-a facut rezervare ptr ora 22:00 pe numele meu :P
ne vdm acolo

daffy duck™ 05-02-10 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hai hai....ti-am zis io cu poza ta si italienii da? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ne auzim maine sau direct la intalnire....
salut-o pe......zi ca o si pup :lol::lol::lol::lol::lol::lol: =)) =))

ady_viteza 05-02-10 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3052295)
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..

Poate vin si eu...pe la ce ora vrei sa ajungi la Dany?

jakal 05-02-10 10:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dupa 1 cred.......vreau sa mai trec si prin bucuresti sa vad o coaja de urs.......

daffy duck™ 05-02-10 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ady : te asteptam la buc la cafea daca vreti...poate veniti si la intalnire eventual

87MTX 05-02-10 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy...ce zici fah ? mai zambeste mama ta la mine ? ;)) ca ieri era toata un zambet cand m-a vazut :))

87MTX 05-02-10 14:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exemplul concret este printre noi, Daffy traieste printre noi !

ady_viteza 05-02-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3053436)
ady : te asteptam la buc la cafea daca vreti...poate veniti si la intalnire eventual

Venim..venim...am vorbit cu Jaka si ne vedem maine la o cafea:D

ghiszmo 09-02-10 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce mai faceti lume?mai traiti?salutari tuturor!:D


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning