![]() |
|
Re: Diverse discutii
in legatura cu topicul "Road Kills", va rog sa va continuati discutiile in alta parte....aici sau la discutii despre masini!!!!nu vad rostu sa stati sa`l porecliti pe omu` amfibie pe topicul ala!!am zis k poate sunteti si voi oameni seriosi si intelegeti!!...
|
Re: Diverse discutii
Unde era TNG 2 :lol:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
L-am rugat pe Kostas sa ma lase primul ca sa fac impresii :oops: |
Re: Diverse discutii
si a venit si eibach pro street S sub aripi.. mai astept pana in septembrie (sau in primavara cel mai probabil, ca toamna si iarna nu renteaza) niste zimmerman racing si ferodo racing.
DON...ce diferenta e, ca vb noi vineri (am mers pe drumul ala super pana la focsani)..doamne de la cer la pamant... mai tii minte cum am intrat in curba aia la carrefour in seara aia cand ne-am cunoscut? inchipuieti de 3 ori mai repede si mai exact, fara scartz de roti.. ca idee... d-abia astept o posada si pana la BV. |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Bun venit GMS`ule ;)
|
Re: Diverse discutii
mi s-a parut mie ca e cineva nou pe aici... Welcome.
|
Re: Diverse discutii
e o masina noua ...........o honda mica si rosie cu niste vinil pe laterale .........cine e propietrau ?
|
Re: Diverse discutii
Bun Venit Noului recrut GMS!!:D :D
|
Re: Diverse discutii
apropo ...........vreau si eu sa imbrac un bord in vinilin sau eventual chiar piele ...............stie cineva cine face asa ceva la noi in ploiesti?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
stie cineva detalii legate de putere ?
|
Re: Diverse discutii
Criteriul prioritar de determinare a valorii in vama pentru autoturismele si vehiculele introduse sau scoase din tara va fi pretul efectiv platit pentru achizitionarea acestora, rezultat din facturi sau alte documente fiscale echivalente, au declarat pentru MEDIAFAX surse oficiale.
Conform noilor proceduri, criteriul prioritar utilizat la determinarea valorii in vama a oricaror bunuri introduse sau scoase in/din tara de catre calatori sau alte persoane fizice, inclusiv pentru autoturisme si vehicule, va fi pretul efectiv platit pen-tru achizitionarea acestora. „Utilizarea acestei proceduri de determinare a valorii va elimina cazurile in care autoturismele de lux second-hand sint subevaluate in vama“, sustin sursele citate. Vechea legislatie stabilea ca valoarea in vama a autovehiculelor si vehiculelor folosite se stabileste pe fiecare categorie, prin ordin al ministrului Finantelor, in functie de vechimea si de caracteristicile tehnice ale acestora. Citeste tot articolul in Cotidianul Sursa: Cotidianul, 25 Iulie 2006 Autor: Ionut Tudorica |
Re: Diverse discutii
ai timp sa stai sa citesti tot ce scrie in ziare despre masinii...?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:34. |
|
- Copyright 2026 4Tuning