Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

Paul 18-02-07 11:37

Re: Caut melodie! :)
 
cylsound - get drill and work

CJ-23-NBA 18-02-07 13:25

Re: Caut melodie! :)
 
Frate ms mult

Paul 18-02-07 13:32

Re: Caut melodie! :)
 
nici o problema. cu placere !

bogdan_wrc 18-02-07 19:39

Re: Caut melodie! :)
 
sencs zero cool!

Adytzu_JerrY 18-02-07 21:41

Re: Caut melodie! :)
 
Daniel Kandi-Child(Original mix)
plss daca se poate///:!:

N1ghtG3o 18-02-07 22:38

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by `Adytzu`_`JerrY` (Post 757337)
Daniel Kandi-Child(Original mix)
plss daca se poate///:!:

:arrow: :arrow: :arrow:

Adytzu_JerrY 18-02-07 22:40

Re: Caut melodie! :)
 
tnx....bafta ;)

B-83-DAC 19-02-07 01:56

Re: Caut melodie! :)
 
rugaminte...are cineva o melodie de m-a innebunit de la djuma soundsystem in genul meldoeiei ame-rej?

B-83-DAC 20-02-07 19:41

Re: Caut melodie! :)
 
hai mai baieti si cu melodia asta pentru mine va rog ca ma dispera....le dijans parca se cheama ceva de genul de la djuma soundsystem

PYT 20-02-07 20:21

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by B-83-DAC (Post 761297)
hai mai baieti si cu melodia asta pentru mine va rog ca ma dispera....le dijans parca se cheama ceva de genul de la djuma soundsystem

les djinns

B-83-DAC 20-02-07 21:31

Re: Caut melodie! :)
 
merci mult si .....daca cumva am uitat...MERCI MUUULLLTTTTT

PYT 21-02-07 11:33

Re: Caut melodie! :)
 
sa cresti mare ;-)

AnduGTR 22-02-07 09:07

Re: Caut melodie! :)
 
Caut si eu FREESTYLE PROJECT, tot ce se poate. nu gasesc nicaieri. pls.:sad:

Dari 22-02-07 10:49

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by AnduGTR (Post 764591)
Caut si eu FREESTYLE PROJECT, tot ce se poate. nu gasesc nicaieri. pls.:sad:

Iti dau eu huburi de dc daca vrei, unde o poti gasi. Eu mi-am downlodat cateva, si ar fi multe de pus aici pe forum.

Dari 22-02-07 13:09

Re: Caut melodie! :)
 
Ajutati-ma si pe mine... :-(
Caut melodia aia ce se aude pe fundal la reclama "Selected".
Stie cineva cum se numeste?
Mersi.


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning