![]() |
|
Re: Chat
kw...........
|
Re: Chat
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=2408
fara sa te superi pe mine chiar piry ti-a raspuns primul la postul 2408 parca...uita-te a zis KW |
Re: Prezentati-va!
are numa 'kid' cumva?"
|
Re: Prezentati-va!
Quote:
|
Re: Prezentati-va!
asta are nr kid..a fost a lui paul:-P
|
Re: Prezentati-va!
1 Attachment(s)
:lol: pasiuni:?
|
Re: Prezentati-va!
Dragutz rau stilo,are ceva motor
|
Re: Prezentati-va!
ma abarth de unde ? :))), mere.. da ..no :))
|
Re: Prezentati-va!
abarth..tare eleronu!!!!
|
Re: Prezentati-va!
Quote:
|
Re: Prezentati-va!
Quote:
|
Re: Prezentati-va!
Quote:
|
Re: Prezentati-va!
de ce nu mai are dacia wrc bannnn .......numa idioteniii scrie si cu useri ca el nu o sa mai intre nimeni pe forum.....
|
abarth zis ioshca?????
frumoasa masina, pacat ca merge pe pacura. Merge ceva pentru 115 cai :lol:
|
Re: abarth zis ioshca?????
Quote:
si sunt 116 cai:-P |
| All times are GMT +2. The time now is 04:02. |
|
- Copyright 2026 4Tuning