Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

timestoper 06-02-07 19:00

Re: Chat
 
kw...........

DACIA-Wrc 06-02-07 19:04

Re: Chat
 
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=2408

fara sa te superi pe mine chiar piry ti-a raspuns primul
la postul 2408 parca...uita-te
a zis KW

Bogdan' 07-02-07 21:32

Re: Prezentati-va!
 
are numa 'kid' cumva?"

Godfather 07-02-07 21:37

Re: Prezentati-va!
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 737083)
noua mea masina
las pozele sa vb

felicitari , draguta masina , pacat ca a fost sifonata rau ...sper ca stii asta ....

CJ-86-UHE 07-02-07 21:57

Re: Prezentati-va!
 
asta are nr kid..a fost a lui paul:-P

abarth 09-02-07 21:45

Re: Prezentati-va!
 
1 Attachment(s)
:lol: pasiuni:?

silviu_gsi 09-02-07 21:56

Re: Prezentati-va!
 
Dragutz rau stilo,are ceva motor

smoke 09-02-07 22:57

Re: Prezentati-va!
 
ma abarth de unde ? :))), mere.. da ..no :))

aokimare 10-02-07 01:33

Re: Prezentati-va!
 
abarth..tare eleronu!!!!

abarth 10-02-07 01:54

Re: Prezentati-va!
 
Quote:

Originally Posted by aokimare (Post 741594)
abarth..tare eleronu!!!!

aokimare...s-a intarit ma Horica dupa ce l-am asteptat 2 :-) luni

abarth 10-02-07 01:56

Re: Prezentati-va!
 
Quote:

Originally Posted by smoke (Post 741411)
ma abarth de unde ? :))), mere.. da ..no :))

doar nick-ul ma smoke;)deocamdata doar nick-ul...

smoke 10-02-07 02:48

Re: Prezentati-va!
 
Quote:

Originally Posted by abarth (Post 741615)
doar nick-ul ma smoke;)deocamdata doar nick-ul...

stii ca iti tin pumnii... :))

timestoper 10-02-07 11:54

Re: Prezentati-va!
 
de ce nu mai are dacia wrc bannnn .......numa idioteniii scrie si cu useri ca el nu o sa mai intre nimeni pe forum.....

DrJohny 10-02-07 19:16

abarth zis ioshca?????
 
frumoasa masina, pacat ca merge pe pacura. Merge ceva pentru 115 cai :lol:

abarth 10-02-07 19:36

Re: abarth zis ioshca?????
 
Quote:

Originally Posted by DrJohny (Post 742577)
frumoasa masina, pacat ca merge pe pacura. Merge ceva pentru 115 cai :lol:

mersi ma,mult mai frumoasa ca a ta,si "pacura"o sa o simti tot timpul in masina ta pt ca sunt in fata ta:lol:
si sunt 116 cai:-P


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2026 4Tuning