Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

ag22tur 05-01-12 01:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock, daca nu esti multumit de claxoanele de mk6, stii solutia:

"Mai taie din ele da-le dreeeacu" :)) :*

tzeasta 05-01-12 14:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
info : golf 6 cel cu low e in grila din dreapta si cel cu high in grila stg

jock 08-01-12 21:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
7 Attachment(s)
..aproape sunt gata (micsorat distanta intre plafon si bara ,..vezi golf galben cum vin stock ).... ma duc la ski

..imbracat si oglinda ;)

Rulez 08-01-12 23:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Foarte tare a iesit , felicitari !

O intrebare : de ce nu cumperi un tub de spray sa dai si pe bara ? :D

D0ryN 09-01-12 12:58

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ca sa nu mai munceasca inca odata atunci cand o va vopsi total?

dragos_rsp 09-01-12 13:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
BIG LIKE MAN!!!!

razZvanelSpeed4U 12-01-12 21:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Salut ! te-am vazut azi de dimineata pe la brancoveanu, Blana rau masina :x, bafta cu ea si poate o sa ne vedem in trafic cat de curand, cand imi voi aduce si eu masina de acasa :D

Tweety_rzw 12-01-12 21:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by razZvanelSpeed4U (Post 4823650)
Salut ! te-am vazut azi de dimineata pe la brancoveanu, Blana rau masina :x, bafta cu ea si poate o sa ne vedem in trafic cat de curand, cand imi voi aduce si eu masina de acasa :D

Tu ai masina ma ?Minti mult fugi de aici:lol:

Tare ideea cu oglinda,o voi imbraca si eu dar doar ca in stickere sau in alt material :D ! Si eu zic sa lasi portbagajul ca da grav nu esti tu obisnuit asta e chestia JOCK!

_Cox_ 13-01-12 15:11

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Se aude vre-un fluierat cand mergi cu viteza din cauza barilor?:D

jock 13-01-12 16:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..le-am pus de proba ,mai am de lucru la ele...deci?.,nu le-am testat inca

Rulez...este mai urata asa ;)

jock 15-01-12 15:59

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
.....pe masa de operatie"

tzeasta 15-01-12 16:15

Re: Golf 4 - My Angel!
 
asa daa daaa daaa "mai taie din ele dale drq" slogan veedUb:rolleyes2

Decodat 15-01-12 16:44

Re: Golf 4 - My Angel!
 
da da da da da da da da da da......mai taie....:lol::lol::lol:

lover_boy_edu 17-01-12 20:58

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ma jok ce sa zic...multa munca dar NU DEGEABA! sa ai parte de ea si tot ce iti doresti! spor la treaba!
O intrebare...ce fel de nuca(schimbator) e aia rotunda?....ca am cautat de m-au luat draciiiii si nu gasesc decat de la bora :)))

jock 18-01-12 10:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc ;)

..este ala stock ,numai ca are capacelu" ala schimbat/revopsit (viteze 1-5)


All times are GMT +2. The time now is 00:44.

- Copyright 2026 4Tuning