Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdy.ghetto 31-01-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Gata ma nu plange glumeam si noi dar vad ca esti mai ofticos ca Robynet si mai suparacios ca GOPo:))

daffy duck™ 31-01-10 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu sunt ca ei....io sunt io si ei sunt ei...pur si simplu...tot ce se propune, se ia la misto

87MTX 31-01-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3034349)
canta la flaut cu gusha :)))

sau la ceatarna :))

RoByNeT 01-02-10 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.gugle.illegal.ro/ noul motor de cautare :))

87MTX 02-02-10 11:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
liniste totala....aloooo

daffy duck™ 02-02-10 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:

astia nu sunt ca mine si ca tine...frecatori de menta :P

unii pe sub masini si altii pe la birouri...lasa ca ne anturam azi si vedem unde ne proptim si noi

87MTX 02-02-10 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frecator de menta esti u..eu macar am fost la facultate :P
ne-om proptii si noi printr-o bodega si muncim acolo la sticle :))

daffy duck™ 02-02-10 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da :lol::lol::lol:

am si io scoala frate, dar acum sunt in vacantaaaa.....

vezi ca am gasit de munca pt aman2....e super lejer

suna-ma si iti dau detalii sau intra pe mess

87MTX 02-02-10 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3041859)
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:

astia nu sunt ca mine sau ca tine frecatori de menta....

dak u zici plm...

daffy duck™ 02-02-10 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu iti merge ba ....stai chill si pofta mare ;)

bogdy.ghetto 02-02-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce discutii aveti doamne :))) si ce ai facut MTX la facultate? Daffy tu ai fost sa vezi cand incepi scoala?

87MTX 02-02-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am avut examen plm...daaa daffy sa vada knd incepe cls 1

87MTX 04-02-10 12:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce aveti domnilor ??? nu mai zice nimeni nimica ? s-a intamplat ceva ?

Evo-Jr 04-02-10 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
liniste si pace.
pe unde iesim si noi azi ca mi au ruginit discurile de cand n am mai scos masina :)))
hai pe la afi pe la 9-9 jumate stam pana pe la 12-01 si plecam acasa......sau veniti cu idei..

87MTX 04-02-10 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru vineri, e toata lumea de acord sa facem intalnirea la restaurantul " putin din tot " ? este la foisorul de foc, pe straduta cu semnul interzis autoturismelor, straduta pe care circula doar troleibuzele.este fix in capatul stradutei , pe colt, se intersecteaza cu pache protopopescu... preturile sunt ok...o cola 5 lei, cafea 6 lei, mancare f buna...
http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-l...t-b/bucuresti/

http://www.raluk.ro/putin-din-tot-un...-mediteranean/

sa imi ziceti daca ne intalnim acolo la ora obisnuita, 10-10:30...sa stiu sa fac rezervare....


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning