![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gata ma nu plange glumeam si noi dar vad ca esti mai ofticos ca Robynet si mai suparacios ca GOPo:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu sunt ca ei....io sunt io si ei sunt ei...pur si simplu...tot ce se propune, se ia la misto
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.gugle.illegal.ro/ noul motor de cautare :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
liniste totala....aloooo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:
astia nu sunt ca mine si ca tine...frecatori de menta :P unii pe sub masini si altii pe la birouri...lasa ca ne anturam azi si vedem unde ne proptim si noi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frecator de menta esti u..eu macar am fost la facultate :P
ne-om proptii si noi printr-o bodega si muncim acolo la sticle :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da :lol::lol::lol:
am si io scoala frate, dar acum sunt in vacantaaaa..... vezi ca am gasit de munca pt aman2....e super lejer suna-ma si iti dau detalii sau intra pe mess |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu iti merge ba ....stai chill si pofta mare ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce discutii aveti doamne :))) si ce ai facut MTX la facultate? Daffy tu ai fost sa vezi cand incepi scoala?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am avut examen plm...daaa daffy sa vada knd incepe cls 1
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce aveti domnilor ??? nu mai zice nimeni nimica ? s-a intamplat ceva ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
liniste si pace.
pe unde iesim si noi azi ca mi au ruginit discurile de cand n am mai scos masina :))) hai pe la afi pe la 9-9 jumate stam pana pe la 12-01 si plecam acasa......sau veniti cu idei.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru vineri, e toata lumea de acord sa facem intalnirea la restaurantul " putin din tot " ? este la foisorul de foc, pe straduta cu semnul interzis autoturismelor, straduta pe care circula doar troleibuzele.este fix in capatul stradutei , pe colt, se intersecteaza cu pache protopopescu... preturile sunt ok...o cola 5 lei, cafea 6 lei, mancare f buna...
http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-l...t-b/bucuresti/ http://www.raluk.ro/putin-din-tot-un...-mediteranean/ sa imi ziceti daca ne intalnim acolo la ora obisnuita, 10-10:30...sa stiu sa fac rezervare.... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
|
- Copyright 2026 4Tuning